TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

JAV teniso legendos pėdomis sekantis B.Sheltonas tapo čempionu Hiustone

Hiustone vykusių ATP 250 serijos pirmenybių „Fayez Sarofim & Co. U.S. Men’s Clay Court Championship“ čempionu tapo vienas perspektyviausių JAV tenisininkų Benas Sheltonas (ATP-14).
Benas Sheltonas
Benas Sheltonas / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Lauko tenisas

Dviejų amerikiečių kaktomušoje didžiajame turnyro finale 21-erių tenisininkas rezultatu 7:5, 4:6, 6:3 palaužė titulą gynusį Frances Tiafoe (ATP-23) ir iškovojo antrąjį titulą savo karjeroje.

B.Sheltonas į Hiustoną atvyko ant grunto dangos ATP ture iškovojęs vos 2 pergales per 9 mačus ir pralaimėjęs pastaruosius penkis susitikimus, tačiau tai jaunajam amerikiečiui nesutrukdė nužygiuoti iki pat čempiono trofėjaus.

JAV teniso talentas tapo jauniausiu pirmenybių Hiustone čempionu nuo kitos savo šalies legendos, buvusios pirmosios pasaulio raketės Andy Roddicko. Pastarasis turnyrą Teksaso valstijoje 2022 metais laimėjo būdamas vos 19-os.

Kiek daugiau nei 100 tūkstančių JAV dolerių ir 250 ATP reitingo taškų savo taupyklę papildęs B.Sheltonas pakils į 14-tą poziciją ir atsidurs iškart už Tayloro Fritzo. Jau artimiausiomis savaitėmis jaunuolis gali aplenkti savo kolegą ir tapti pirmąja JAV teniso rakete.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti