Ant Dano Rapšio kaklo – dar vienas auksas

Kataro sostinėje Dohoje prasidėjo paskutinis, septintasis, FINA pasaulio plaukimo taurės etapas, o jame savo dominavimą pratęsė Danas Rapšys. Lietuvis 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje iškovojo eilinį aukso medalį.
Danas Rapšys
Danas Rapšys / „Scanpix“/ITAR-TASS nuotr.

D.Rapšys distanciją įveikė per 3:47,87 min. ir 0,74 sek. Aplenkė ukrainietį Michailo Romančiuką. Trečias liko daugiau nei dvi sekundes nuo lietuvio atsilikęs čekas Janas Micka.

D.Rapšiui tai – jau septintas šios rungties auksas šio sezono pasaulio taurėje. Dohoje jis taip pat varžysis ir perpus trumpesnėje rungtyje laisvuoju stiliumi, o taip pat plauks ir 200 m kompleksiniu stiliumi.

Jeigu sugebės išlaikyti panašią formą, D.Rapšys iš FINA veikiausiai susižers įspūdingą piniginį prizą.