Irkluotojoms I.Adomavičiūtei ir K.Kralikaitei – olimpinis kelialapis

Serbijos sostinėje Belgrade vykstančiame pasaulio irklavimo čempionate Lietuvos atstovės pelnė dar vieną olimpinį kelialapį.
Kamilė Kralikaitė ir Ieva Adomavičiūtė
Kamilė Kralikaitė ir Ieva Adomavičiūtė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Tai padarė Ieva Adomavičiūtė ir Kamilė Kralikaitė, šeštadienį pavienio irklo dviviečių valčių rungties B finale užėmusios ketvirtąją vietą, o bendrojoje įskaitoje – dešimtąją. Teisę dalyvauti Paryžiaus olimpinėse žaidynėse pelnė 11 geriausių įgulų.

Lietuvos irkluotojos 2 km trasą įveikė per 7 min. 17,33 sek., o plaukimo laimėtojomis tapo graikės Evangelia Anastasiadou ir Christina Ioanna Bourmpou (7.11,94).

Anksčiau olimpinius kelialapius Lietuvai pelnė vienvietininkė Viktorija Senkutė bei porinę dvivietę irkluojančios Donata Karalienė ir Dovilė Rimkutė. Jos sekmadienį dalyvaus pasaulio čempionato pagrindiniuose finaluose.

Šeštadienį dar dvi Lietuvos įgulos dalyvavo C finaluose. Domantas Stankūnas ir Dovydas Stankūnas pavienio irklo dviviečių varžybose tapo nugalėtojais (6.30,33), o bendrojoje įskaitoje liko 13-ti.

Tuo metu porinių keturviečių C finale Armandas Kelmelis, Povilas Juškevičius, Dominykas Jančionis ir Giedrius Bieliauskas (5.55,42) finišavo treti bei bendrojoje įskaitoje užėmė 15-ąją vietą.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti