TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2017 07 24 /19:22

J.Jefimova vos nepagerino puikiai plaukusios R.Meilutytės rekordo – finale abi

Rūta Meilutytė ir Rio žaidynėse olimpine čempione tapusi amerikietė Lilly King pirmadienį kartu šoko į pasaulio plaukimo čempionato baseiną Budapešte. 100 metrų krūtine pusfinalyje geriausia Lietuvos plaukikė su trečiuoju rezultatu pasiekė finalą.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / „Scanpix“/AP nuotr.

Antrajame pusfinalyje R.Meilutytė įspūdingai atsispyrė nuo bokštelio, tačiau iškart buvo aplenkta L.King ir finišavo antra. Lietuvės laikas – 1:05,06 min. – buvo geresnis nei atrankoje ir leido užimti trečiąją vietą.

Tai – geriausias mūsiškės sezono rezultatas.

Antrąjį plaukimą laimėjusi L.King finišavo per 1:04,53 min., vos 0,17 sek. atsilikdama nuo pusfinalyje greičiausiai pasirodžiusios Julijos Jefimovos.

Pirmajame pusfinalyje rusė liko per mažyti žingsnelį nuo dar 2013 metais R.Meilutytės pasiekto pasaulio rekordo (1:04,35 min.). Rusė finišavo per 1:04,36 min., aplenkdama ketvirtoje vietoje bendroje įskaitoje likusią Katie Meili.

Likusių sportininkių rezultatai nuo greičiausiųjų ketverto jau skyrėsi kur kas daugiau.

100 metrų krūtine finalas – antradienį 20:17 val.

Pirmadienį ryte atrankoje R.Meilutytė į pusfinalį irgi pateko su trečiuoju rezultatu – 1:05,81 min..

Atrankos plaukime Rūtą taip pat aplenkė tik J.Jefimova (1:05,60) ir L.King (1:05,20).