TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

K.Teterevkovai – antras JAV čempionato medalis

Kotryna Teterevkova Grinsbore sėkmingai užbaigė atvirą JAV plaukimo čempionatą. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Lietuvos laiku vykusiame moterų 200 m plaukimo krūtine finale 21-erių vilnietė finišavo trečia ir iškovojo antrą bronzos medalį.
Kotryna Teterevkova
Kotryna Teterevkova / Lietuvos plaukimo federacija/Dariaus Kibirkščio nuotr.

Lietuvė nuotolį įveikė per 2 min. 24,22 sek. ir tik paskutiniuose metruose nusileido treniruočių draugei Lilly King (2.23,98 min.).

Auksas atiteko čempionatų rekordą pagerinusiai amerikietei Kate Douglass (2.21,87 min.).

K.Teterevkovai priklauso šios rungties Lietuvos rekordas (2.22,86 min.), kurį ji pasiekė šiemet vykusiose pasaulio universitetų žaidynėse.

Vakar vilnietė JAV iškovojo bronzos medalį 100 m plaukimo krūtine rungtyje.

Kiti du čempionate besivaržę lietuviai į paskutinės dienos finalus neprasibrovė.

Tomas Navikonis vyrų 100 m plaukimo laisvu stiliumi kvalifikacijoje buvo 67-as (51,08 sek.), o Daniilas Pancerevas – 82-as (51,75 sek.).

Šios rungties nugalėtoju tapo amerikietis Mattas Kingas (48,30 sek.).

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti