Lengva nebuvo, bet Andrius Šidlauskas – pusfinalyje

Dar sekmadienį pasaulio čempionato finale plaukęs Andrius Šidlauskas pirmadienį startavo 50 metrų krūtine rungtyje ir tai darė sėkmingai – pateko į pusfinalį.
Andrius Šidlauskas
Andrius Šidlauskas / nuotr. Dariaus Kibirkščio/LPF

Penktajame atrankos plaukime varžęsis lietuvis 50 metrų nuplaukė per 27.62 sek. ir užėmė šeštąją vietą.

Galutinėje rikiuotėje plaukikas iš Lietuvos užėmė 14-ąją vietą ir plauks pusfinalyje. Tiesa, 15-ąją vietą pasidalinę du sportininkai atsiliko nuo A.Šidlausko vos 0.02 sek., o už pusfinalio borto likęs plaukikas – tik 0.06 sek.

Lietuvos rekordas, plaukiant 50 metrų krūtine – 27.20 sek. – priklauso Giedriui Titeniui.

Geriausias pasaulio rezultatas buvo užfiksuotas brito Adamo Peaty. Jis 2017-siais 50 metrų įveikė per 25.95 sek.

Priminsime, kad 100 metrų krūtine rungtyje šiame pasaulio čempionate A.Šidlauskas užėmė 8-ąją vietą galutinėje įskaitoje.

Pusfinalio plaukimai numatomi pirmadienį, 19:34 val.