Dainiui Zubrui su „Sharks“ iki NHL finalo liko žingsnis

Penktosiose NHL Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos finalo rungtynėse „San Jose Sharks“ klubas su Dainiumi Zubrumi pirmadienį svečiuose 6:3 (1:2, 2:1, 3:0) nugalėjo „St. Luis Blues“ ledo ritulininkus ir serijoje iki keturių pergalių vėl išsiveržė į priekį 3-2.
Dainius Zubrus (antras iš deš.) su komandos draugais
Dainius Zubrus (antras iš deš.) su komandos draugais / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Šeštadienio dvikovoje lietuvis per 12 su puse žaidimo minutės (12:33) nepasižymėjo ir išvengė baudos minučių.

Po du įvarčius nugalėtojams ketvirtajame mače pelnė Joelis Wardas (24:37 ir 59:27) bei Joe Pavelskis (38:33 ir 40:16), po vieną – Marcas-Edouardas Vlasičius (3:51) bei Chrisas Tierney'us (59:06).

„Blues“ gretose įvarčiais pasižymėjo Jadenas Schwartzas (7:04), Troy'us Brouweris (15:08) ir Robby's Fabbris (31:58).

San Chosė komandos vartininkas Martinas Jonesas atrėmė 18 aikštės šeimininkų metimų iš 21, o „Blues“ ekipos vartus ginęs Jake'as Allenas atrėmė 21 varžovų smūgį iš 25.

Šeštąsias serijos rungtynes ekipos trečiadienį žais San Chosė.

Per aštuonis susitikimus atkrintamosiose varžybose 38-erių metų puolėjas D.Zubrus aikštėje praleido 1 valandą ir 35 minutes ir 54 sekundes, per kurias įmušė įvartį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 varžovų metimus ir išvengė baudos minučių.

Reguliariajame sezone lietuvis per 50 mačų savo ekipai pelnė 3 įvarčius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 baudos minučių.