Karolis Dombrovskis pasaulio taurės persekiojimo lenktynėse aplenkė aštuonis varžovus

Vokietijoje vykstančiame 2015-2016 metų sezono pasaulio biatlono taurės varžybų (BMW IBU World Cup) ketvirtajame etape sėkmingai persekiojimo lenktynėse startavo Karolis Dombrovskis.
Karolis Dombrovskis
Karolis Dombrovskis / A.Ivanovo nuotr.
Temos: 1 Biatlonas

55-as startavęs Lietuvos biatlonininkas suko du baudos ratus ir, 12,5 km įveikęs per 37 minutes 22,1 sekundės, aplenkė aštuonis varžovus bei finišavo 47-as.

Pirmą pergalę sezone iškovojo iš šeštosios pozicijos startavęs ir tik kartą šaudykloje suklydęs austras Simonas Ederas. Jis tresoje sugaišo 33 minutes 19,1 sekundės ir finiše 4,2 sekundės aplenkė du baudos ratus sukusį sezono lyderį olimpinį čempioną prancūzą Martiną Fourcade'ą.

Dar po 0,9 sekundės finišavo be klaidų šaudęs bei iš aštuntosios pozicijos startavęs čekas Michalas Slesingras, o išvakarėse sprintą laimėjęs norvegas Johannesas Thingnesas Boe liko tik septintas:

1. Simon Eder (Austrija)   33 min. 19,1 sek. (1 baudos ratas)
2. Martin Fourcade (Prancūzija)    atsiliko 4,2 sek. (2)