NHL autsaiderių mače stipresnis buvo Dainiaus Zubraus „Devils“ klubas

Penkioliktą pergalę 42-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo keturioliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus "New Jersey Devils" (37 tšk.) klubas.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Antradienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai 15,1 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 4:1 (3:0, 0:1, 1:0) nugalėjo dvidešimt septintą nesėkmę per 41 mačą patyrusią bei penkioliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią „Buffalo Sabres“ (31 taškas) komandą.

Per mažiau nei 15 žaidimo minučių (14:48) lietuvis nė karto nesmūgiavo į varžovų vartus, blokavo varžovo metimą ir pirmajame kėlinyje (13:07) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 34 šio sezono mačus – 2 įvarčiai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 18 baudos minučių.

Įvarčius arenos šeimininkams pelnė Patrikas Eliašas (3:44; 2 rezultatyvūs perdavimai), Jordinas Tootoo (9:49), Travisas Zajacas (14:39; rezultatyvus perdavimas) bei Mike'as Cammalleris (56:56; rezultatyvus perdavimas), o „Devils“ vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė 20 varžovų metimų.

Vieninteliu įvarčiu penktą pralaimėjimą iš eilės patyrusių svečių gretose pasižymėjo Michailas Grigorenka (26:40), o „Sabres“ vartininko Jhono Enrotho sąskaitoje – 24 atremti varžovų metimai.