Pasaulio ledo ritulio čempionatas: Rusija palaužė Čekiją, JAV išgyveno pratęsimo dramą

Slovakijoje tęsiasi pasaulio ledo ritulio čempionatas, kuriame pirmadienį pergales iškovojo Rusijos ir JAV rinktinės.
Rusija – Čekija
Rusija – Čekija / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Rusai užtikrintai 3:0 nugalėjo Čekijos komandą, kuriai tai – pirmas kluptelėjimas po dviejų pergalių iš eilės.

Rusijos komanda šventė trečiąją pergalę per trejas rungtynes.

Į priekį rusus išvedė 14-ąją mačo minutę pasižymėjęs Sergejus Andronovas.

Skirtumą 33-ąją minutę padvigubino Nikita Gusevas, o jau 60-ąją minutę paskutinį smūgį čekams sudavė Nikita Zaitsevas.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Rusijos ledo ritulininkai

Amerikiečiai sunkiai, tačiau per pratęsimą 3:2 nugalėjo Suomijos ledo ritulininkus.

Šaltą dušą suomiams jau 50-ąją rungtynių sekundę suorganizavo Brady Skjei, o 11-ąją minutę skirtumą iki dviejų įvarčių padidino Johnny Gaudreau.

Dar pirmajame kėlinyje Suomija rezultatą sušvelnino, kai 20-ąją minutę pasižymėjo Harri Pesonenas.

Antrojo kėlinio pabaigoje Suomija rezultatą išlygino – 40-ąją minutę ritulį į vartus pasiuntė Niko Ojamakis.

Komandoms teko žaisi pratęsimą, kurio metu pergalę išplėšusį įvartį pelnė Dylanas Larkinas.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./JAV ledo ritulio rinktinė

JAV rinktinei tai buvo antra pergalė per trejas rungtynes, suomiams – pirmas pralaimėjimas.