Pasaulio ledo ritulio čempionate – dramatiška latvių pergalė

Suomijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate svarbią pergalę po baudinių serijos iškovojo Latvijos rinktinė.
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Mūsų kaimynai dramatiškoje kovoje 4:3 (0:0, 3:2, 0:1, 0:0, 1:0) palaužė Austrijos ledo ritulininkus.

Po tuščio pirmojo kėlinio, antrajame įvarčiais tiesiog lijo. Benjaminas Nissneris (22 min.) išvedė į priekį austrus, bet Rudolfo Balcerio (26 min.) ir Rihardo Bukarto (30 min.) smūgiai persvėrė rezultatą į latvių pusę.

Dominique‘as Heinrichas (32 min.) netrukus išlygino, bet dar vienas R.Balcerio (36 min.) įvartis grąžino pranašumą latviams.

Vis dėlto išsaugoti persvaros kaimynams nepavyko. Trečiame kėlinyje pasižymėjo austras Thomas Rafflas (47 min.). Komandos teko žaisti pratęsimą, o vėliau – mušti ir baudinius, kuriuos latviai laimėjo 2:1.

Ši pergalė sutvirtino latvių (5 tšk.) šansus kovoje dėl išlikimo elitiniame divizione bei paliko galimybes kautis dėl pirmojo ketverto, tęsiančio čempionatą atkrintamosiose.

Kitose B grupės rungtynėse šeimininkai suomiai (13 tšk.) 6:0 (2:0, 2:0, 2:0) susitvarkė su autsaideriais britais (1 tšk.).

Standings provided by SofaScore LiveScore

A grupėje vokiečiai (12 tšk.) skriaudė italų (1 tšk.) gynybą – 9:4 (4:0, 2:1, 3:3), o Slovakijos (6 tšk.) rinktinė po permainingos kovos 4:3 (1:2, 3:0, 0:1) palaužė taškų dar neiškovojusį Kazachstaną (0 tšk.).