Pasaulio ledo ritulio pirmenybėse kaimynai latviai patyrė antrą nesėkmę

Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate antrą nesėkmę patyrė Latvijos rinktinė.
Latvija – Čekija
Latvija – Čekija / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį pirmosiose A grupės antrojo turo rungtynėse autsaiderės pozicijoje esanti Latvijos ekipa 2:4 (1:0, 1:3, 0:1) nusileido pirmąją pergalę iškovojusiems ir aštuonių komandų turnyro lyderiais tapusiems šeimininkams Čekijos (4 tšk.) ledo ritulininkams.

Latviai dusyk pirmavo po tikslių Kasparo Daugavinio (13:13) ir Mikelio Redliho (23:18) smūgių.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Michalas Jordanas (22:01), Janas Kovaržas (24:25), Jaromoras Jagras (32:44) ir Jakubas Voračekas (45:29).

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių skirtumas, taškai):

8. Latvija 2 0 0 0 2 3:10 0

Pirmajame B grupės antrojo turo mače JAV rinktinė 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) įveikė antrąją nesėkmę patyrusią Norvegijos ekipą ir, iškovojusi antrą pergalę, su 6 taškais tapo grupės lydere.

Pirmajame kėlinyje norvegus į priekį išvedė Mortenas Askas, o rezultatą išlygino Trevoras Lewisas. Antrajame kėlinyje pergalingo įvarčio autoriumi tapo Brockas Nelsonas (25:58).

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių skirtumas, taškai):

8. Norvegija 2 0 0 0 2 3:8 0

Po keturias pajėgiausias abiejų grupių komandas pateks į ketvirtfinalį ir tęs kovą dėl medalių.

Paskutiniąsias vietas grupėse užėmusios ekipos iškris į I diviziono A grupę ir jas elite pakeis Kazachstano bei Vengrijos rinktinės.