Planetos biatlono taurės persekiojimo rungtyje Tomas Kaukėnas buvo 47-as

Šeštojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo Italijoje vyrų 12,5 km persekiojimo rungtyje 47-ą vietą tarp 53 klasifikuotų dalyvių šeštadienį užėmė Tomas Kaukėnas.
Biatlonininkas Tomas Kaukėnas
Biatlonininkas Tomas Kaukėnas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Keturis kartus šaudykloje suklydęs bei tiek pat baudos ratų šliuožęs Lietuvos biatlonininkas distanciją įveikė per 35 minutes 59,9 sekundės.

Trečią pergalę iš eilės varžybose iškovojo dusyk suklydęs vokietis Simonas Schemppas, finiše vos 0,1 sekundės aplenkęs austrą Simoną Ederį bei 1,1 sekundės – trečiojoje pozicijoje likusį rusą Jevgenijų Garaničevą.

Sezono lyderis bendrojoje įskaitoje prancūzas Martinas Fourcade'as finišavo penktas:

1. Simonas Schemppas (Vokietija) 31 min. 29,9 sek. (2 baudos ratai)
2. Simonas Ederas (Austrija) atsiliko 0,1 sek. (1)
3. Jevgenijus Garaničevas (Rusija) 1,1 (1)
4. Ole Einaras Bjoerndalenas (Norvegija) 1,9 (0)
5. Martinas Fourcade'as (Prancūzija) 31,9 (0)
...
47. Tomas Kaukėnas 4:32,0 (4
...
53.Antonas Pantovas (Kazachstanas) 6:28,7 (5)

Lyderių rikiuotė bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje (po 14 rungčių iš 25):

1. Martinas Fourcade'as (Prancūzija) 572 tšk.