2010 07 09

Futbolo turnyras R. Marcinkaus atminimo taurei laimėti

Liepos 5-ąją Jurbarko rajono kultūros ir sporto centras miesto futbolo aikštėje organizavo futbolo turnyrą R. Marcinkaus atminimo taurei laimėti. Futbolo turnyre dalyvavo šešios...
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka
Liepos 5-ąją Jurbarko rajono kultūros ir sporto centras miesto futbolo aikštėje organizavo futbolo turnyrą R. Marcinkaus atminimo taurei laimėti. Futbolo turnyre dalyvavo šešios komandos: „Mituva-1", „Jungtinės pajėgos", „Smalininkai", „Vulkanas", „Mituva-2 ir „Elodena", kurios buvo suskirstytos į du pogrupius, atitinkamai A ir B. A pogrupio lydere tapo „Mituva-1", antri buvo „Jungtinių pajėgų" futbolininkai ir treti - „Smalininkai". B pogrupyje pirmavo „Vulkanas", už nugaros palikęs „Elodeną" (antra vieta) ir „Mituvą-2" (trečia vieta). Pusfinalyje susitiko „Mituva-1" ir „Elodena" ir tik po baudinių, rezultatas tapo 2:1 „Mituvos-1" naudai. Pusfinalyje „Vulkanas" 2:0 įveikė „Jungtines pajėgas". Baudiniai padėjo išsiaiškinti ir penktos-šeštos vietos laimėtojus, aukštesnę vietą užėmė „Mituvos-2" futbolininkai, 3:2 nugalėję „Smalininkus". Dėl trečios-ketvirtos vietos žaidė „Jungtinės pajėgos" su „Elodena". Rezultatu 2:1 „Jungtinės pajėgos" nugalėjo „Elodeną" ir užėmė trečiąją vietą. Dėl R. Marcinkaus atminimo taurės kovojo „Vulkanas" ir „Mituva-1". Po baudinių, turnyro nugalėtojais tapo „Vulkanas" (rezultatas 0:1). Turnyro organizatoriai iš kiekvienos komandos išrinko geriausiai pasirodžiusius žaidėjus, tai Smalininkų „Smalininkai" - Rytis Arkušauskas, Jurbarko „Jungtinių pajėgų" - Žydrūnas Statkus, Jurbarko „Mituvos-1" - Kęstutis Gečas, Jurbarko „Mituvos-2" - Algirdas Samajauskas, Jurbarko„Vulkano" - Karolis Čeberka ir Kidulių „Elodenos" - Gintaras Petravičius. Parengta pagal Jurbarko rajono kultūros ir sporto centro informaciją

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas