2011 01 09

Sunki „Perlo–MRU“ pergalė NKL čempionate (nuotraukos)

Šeštadienio popietę MRU sporto salėje susitiko turnyrinės lentelės kaimynės Vilniaus „Perlo - MRU“ ir Jonavos „Triobet“ komandos.
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka

Šeštadienio popietę MRU sporto salėje susitiko turnyrinės lentelės kaimynės Vilniaus „Perlo-MRU“ ir Jonavos „Triobet“ komandos.

Abi komandos rungtynes pradėjo nusiteikusios kovingai. Tiek „Perlo-MRU“, tiek Jonavos „Triobet“ ekipos rengė greitas atakas, tačiau jas daug sėkmingiau realizavo svečiai iš Jonavos.

Puikiai rungtynių pradžioje rungtyniavęs Jonavos įžaidėjas Tadas Sebežiovas nepaliaujamai rinko taškus, o „Triobet“ komanda didino persvarą. Vis dėlto aikštelės šeimininkai atsakė į svečių pirmųjų minučių spurtą ir įpusėjus kėliniui rezultatą išlygino. Per likusias kėlinio minutes sėkmingiau sužaidė „Triobet“ krepšininkai ir po pirmojo kėlinio turėjo 6 taškų persvarą.

Antrajame rungtynių kėlinyje Jonavos krepšininkai užgniaužė „Perlo-MRU“ atakas, o patys sėkmingai rinko taškus puolime. Aikštės šeimininkai bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau dauguma metimų skriejo pro šalį. Per šį kėlinį „Perlo-MRU“ komanda pelnė vos 9 taškus ir prieš didžiąją pertrauką turėjo 13 taškų deficitą.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė. Dabar jau „Perlo-MRU“ krepšininkai kontroliavo žaidimą ir puikiai gynėsi nuo varžovų atakų. Aikštės šeimininkams prireikė vos pusės trečiojo kėlinio tam, kad sugebėtų sumažinti skirtumą iki kelių taškų. Antroje trečiojo ketvirčio pusėje Jonavos krepšininkai pradėjo žaisti kiek sėkmingiau ir prieš lemiamą ketvirtį išsaugojo trapų 2 taškų pranašumą.

Ketvirto kėlinio pradžioje nei viena komanda nesugebėjo įgyti didesnės taškų persvaros. Šiame kėlinyje abi komandos dažniausiai taškus rinkdavo nuo baudų metimo linijos. Lūžis įvyko kėlinio viduryje, kai labai kovingai po krepšiu žaidęs Karolis Brusokas sėkmingai užbaigė „Perlo-MRU“ atakas. Įgytos persvaros vilniečiai neiššvaistė ir solidžiai užbaigė rungtynes, kurias laimėjo rezultatu 71–63.

Vilniaus „Perlas-MRU“: L.Jacevičius 22 taškai (9 atk. kam), M.Kazonas 20 taškų, K.Brusokas 19 taškų (13 atk. kam.).

Jonavos „Triobet“: T.Sebežiovas 21 taškas (7 atk. kam.), H.Vorotnikovas 11 taškų (10 atk. kam.), T.Milinskas 10 taškų.