„Nuosekliai atnaujiname mūsų šalies vizitinę kortelę – Vilniaus televizijos bokštą. Po rekonstrukcijos duris atveriančio legendinio „Paukščių tako“ platforma išplatinta dvigubai, pakeisti langai, įrengtos naujos saugumo sistemos, tad svečiai dar moderniau ir saugiau galės pasigrožėti įspūdinga sostinės ir aplinkinių Lietuvos miestų panorama“, – sako laikinai susisiekimo ministro pareigas einantis Juras Taminskas.
Rekonstrukcijos metu buvo kapitaliai atnaujintos restorano, isikūrusio 165 m aukštyje, patalpos, pertvarkytas jų išdėstymas, pritaikyti nauji interjero ir apšvietimo sprendimai. Pertvarkant restoraną pakeisti langai, modernizuotos vėdinimo, rekuperacijos, gaisrinės saugos ir kitos inžinierinės sistemos, įrengta nauja moderni virtuvė.
Įžymioji „Paukščių tako“ rotacinė platforma buvo išplatinta dvigubai – iki 4 metrų pločio, o jos eiga tapo žymiai tylesnė. Rekonstrukcijos darbų metu į bokšto taurę iš viso buvo pakelta ir nuleista virš 100 tonų statybinių ir konstrukcinių medžiagų.
Į „Paukščių tako“ rekonstrukciją Telecentras investavo 3,5 mln. Eur.
„Atnaujinome ne tik restorano interjerą, baldus ir restorano inžinieriją, bet ir patiekalų meniu, subūrėme profesionalią virtuvės ir padavėjų komandą. Čia taip pat įkūrėme aukščiausią šalyje vyno rūsį, kuriame rasite vynus, pagamintus iš aukštuminėse vietovėse auginamų vynuogių“, – teigia Telecentro vadovas Remigijus Šeris. – „Tikimės, kad atnaujintas „Paukščių takas“ sostinės gyventojams ir jos svečiams suteiks daug naujų įspūdžių ir gerų emocijų.“
