Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Slapukų nustatymai

Jūsų privatumas
Griežtai būtini slapukai
Statistiniai slapukai
Funkciniai slapukai
Reklamavimo slapukai

Mes renkame informaciją apie Jus naudodami slapukus (angl. cookies) ir panašias technologijas. Slapukai yra maži failai, kurie laikinai įrašomi į Jūsų įrenginio standųjį diską ir leidžia atpažinti Jus per kitus apsilankymus Svetainėje, išsaugoti asmens naršymo istoriją, parinktis, pritaikyti turinį, pagreitina Svetainėje vykdomas paieškas, sukuria patogią ir draugišką Svetainės aplinką, pateikia ją efektyviau ir patikimiau. Slapukai – įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina naudojimąsi tinklalapiu. Dažniausiai tokia informacija Jūsų tiesiogiai neidentifikuoja, tačiau naudojant slapukus Jūsų patirtis internete gali būti labiau suasmeninta. Jūs galite nuspręsti neleisti tam tikrų tipų slapukams veikti. Paspauskite ant skirtingų kategorijų antraščių, jei norite sužinoti daugiau ir pakeisti numatytuosius nustatymus. Tačiau turėtumėte žinoti, kad tam tikrų tipų slapukų blokavimas gali turėti įtakos jūsų patyrimui šioje svetainėje ir mūsų siūlomoms paslaugoms.

Visada įjungti

Šie slapukai yra būtini, kad Svetainė veiktų ir mūsų sistemose negali būti išjungti.

Pvz., šie slapukai naudojami videoturinio garso nustatymuose, apklausose ir balsavimuose. Galite savo naršyklę nustatyti taip, kad ji šiuos slapukus blokuotų arba apie juos praneštų, tačiau tokiu atveju kai kurios Svetainės vietos gali neveikti.

Naudojami slapukai:

  • DFP
  • Adform
  • Gemius statistika
  • Google Analytics
  • Piano
  • 15min slapukai - video garso nustatymas, apklausos slapukai, vidinė statistika, temų nustatymai ir kt.
Neaktyvūs

Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti Svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.

Naudojami slapukai:

Neaktyvūs

Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie efektyvina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar Svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie tiekia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.

Naudojami slapukai:

  • Google optimize
  • Gemius panelė
Neaktyvūs

Šiuos slapukus per mūsų Svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų reklamų.

Naudojami slapukai:

  • FB pixel
  • Google Tag Manager
Daugiau informacijos