Dabar populiaru
Publikuota: 2018 liepos 5d. 21:00

Žurnalo „Geras skonis“ vasaros numeryje – nuo restoranų reitingo iki unikalių vietų gido

Žurnalo „Geras skonis“ 2018 m. vasaros numerio viršelis
Žurnalo „Geras skonis“ 2018 m. vasaros numerio viršelis

Prekybos vietose jau pasirodė žurnalo „Geras skonis“ vasaros numeris. Jau trečius metus iš eilės šiltojo sezono žurnale pristatomas 30-ies geriausių Lietuvos restoranų sąrašas. Šis projektas auga ir įgauna daugiau reikšmės ne tik lokaliai. Jis tampa vis populiaresniu gidu užsienio keliautojams Lietuvoje.

Taigi šįkart skaitytojų dėmesiui ne tik sąrašas, bet ir išsamus interviu su Gero maisto akademijos įkūrėju Linu Petrukaičiu. Jame jis pasakoja, kaip atsiranda trisdešimtukas, nubrėžia projekto tikslus ilgalaikėje perspektyvoje ir palygina jį su kitais panašiais pasaulinio masto projektais.

Kas nutinka, kai susiburia geriausieji? Kai aplink save jie paskleidžia juoko, fantazijos, kūrybiškumo, naujausių tendencijų ir nepaprasto profesionalumo atmosferą? Drąsūs, kupini originalių idėjų, neskaičiuojantys darbo valandų, palikę savo restoranus, savo verslą, jie pasirengę kovoti ir nugalėti. Tokia yra šių metų Nacionalinė šefų rinktinė, lapkritį mesianti iššūkį pasaulio kulinarijos čempionato „Culinary World Cup“ dalyviams iš viso pasaulio. Žurnalo puslapiuose šie jauni profesionalai dalijasi mintimis apie darbą virtuvėje bei su malonumu „Gero skonio“ skaitytojams pateikia įspūdingų patiekalų vasaros stalui receptus.

Kasmet, sulaukę šiltojo sezono, keliaujame po Lietuvą, lankomės geriausiuose šalies viešbučiuose bei restoranuose ir vasariniame žurnalo „Geras skonis“ numeryje pristatomos rekomenduojamos aplankyti vietos, kurios išsiskiria unikalia aplinka, įdomia istorija, netikėtais interjero dizaino sprendimais ir, žinoma, puikia virtuve. Šiemet rubrikoje „Turiningiems vasaros atradimams“ – net devyni kvietimai į Palangą, Birštoną, Druskininkus... Apsukus nemenką ratą aplink Lietuvą, pasiūlymas grįžti į sostinę, į dešiniajame Neries krante esančioje Nacionalinėje dailės galerijoje įsikūrusį restoraną „The Gallery“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Vardai

Atgal į mokyklą

Parašykite atsiliepimą apie MAISTO rubriką