Ji – viena iš Prienuose veikiančios viešosios įstaigos „Gilės sodas“ įkūrėjų.
Pati Irma į Prienus sugrįžo iš Vilniaus. Pavargusi nuo darbo didelėse įmonėse ir sostinės tempo, ji ėmėsi to, kas iš pradžių atrodė kaip aiški profesinė kryptis – psichoterapija. Tačiau pradinė idėja labai greitai virto kur kas platesniu socialiniu lauku – kasdienybe, kurioje terapija tėra viena iš dalių.
Pasak Irmos, „Gilės sodas“ – vieta, kur psichologai, psichoterapeutai ir socialiniai darbuotojai dirba ne tik su emocijomis, bet ir su labai realiomis gyvenimo situacijomis: priklausomybėmis, benamyste, ligomis, vienišumu, skurdu ir socialine atskirtimi.
