Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 birželio 21d. 17:54

Emigrantų Joninės Londone: šiukšlių kalnai, liūtis ir muštynės

Lietuvių Joninės Londone
Sergejaus Melkovo nuotr. / Lietuvių Joninės Londone

Londone praūžė bene smagiausia vasaros šventė – Joninės, kurias kasmet audringai pažymi tūkstančiai emigrantų iš Lietuvos. Atokiame parke susirinkusius tautiečius linksmino būrys gerai pažįstamų atlikėjų, užkąsti ir išgerti kvietė lietuviško maisto bei gėrimų prekeiviai. Įsišventusių lankytojų neatbaidė net stipri audra.

Renginio vedėjai Džiugas Siaurusaitis ir Mantas Stonkus nestokojo šmaikščių posakių, kartais pašiepiančių, kartais – pagiriančių lietuvius. „Lietuviai galėtų dalyvauti „Britain's Got Talents“ laidoje. My talent is that – I can do anything for six pounds per hour (angl. mano talentas toks – galiu daryti bet ką už šešis svarus per valandą)“, – emigrantiško gyvenimo ypatumus pajuokė M.Stonkus.

Joninėse budėjo nesuskaičiuojama daugybė apsaugos darbuotojų bei medikų ir, pasirodo, ne be priežasties. Apsvaigę lietuvaičiai nevengė aiškintis santykių kumščiais.

Šių metų „Eurovizijos“ dalyvė Monika Linkytė, galingai užtraukusi lietuvius dar visai neseniai prie ekranų kvietusį kūrinį „This Time“, išjudino net ir abejingiausius žiūrovus. Šmaikščiai „persikūnijusi“ į kolegą Vaidą Baumilą, mergina pažemintu balsu atliko jo partiją ir kvietė Joninių lankytojus bučiuotis.

Vos baigusi savo pasirodymą M.Linkytė stryktelėjo nuo scenos ir atidavė duoklę gerbėjams – nors jai nebuvo leista peržengti aptvaro, skiriančio atlikėjus nuo žiūrovų, mergina sėkmingai persisvėrė per tvorą ir fotografavosi su visais norinčiais bei šypsodama dalino autografus. Vėliau šiuo pavyzdžiu pasekė ir kiti atlikėjai bei renginio vedėjai.

Sergejaus Melkovo nuotr./Lietuvių Joninės Londone
Sergejaus Melkovo nuotr./Lietuvių Joninės Londone

Su gerbėjais fotografuotis atėjęs D.Siaurusaitis nepaslėpė įraudusio veido bei stipraus nuo jo sklidusio alkoholio kvapo. Nepaisant to, savo darbą aktorius atliko ir iki paskutinių minučių vedė renginį.

Joninėse budėjo nesuskaičiuojama daugybė apsaugos darbuotojų bei medikų ir, pasirodo, ne be priežasties. Apsvaigę lietuvaičiai nevengė aiškintis santykių kumščiais. Negana kovų tarpusavyje, vienas tautietis užsipuolė medicinos punkto darbuotojus, kurie stengėsi vyrą nuraminti gražiuoju, tačiau šiam įsisiautėjus teko įsikišti pareigūnams.

Sergejaus Melkovo nuotr./Lietuvių Joninės Londone
Sergejaus Melkovo nuotr./Lietuvių Joninės Londone

Joninėms įpusėjus dangų ėmė skrosti žaibai ir lyg iš kibiro pasipylė lietus. Lankytojai bėgiojo į visas puses tarsi skruzdės, čiupdami bet ką, kuo galėtų apsisaugoti nuo lietaus. Nors audros būta stiprios ir net skėčiai nepadėjo išlikti sausiems, ne visus susirinkusiuosius tai išgąsdino. Galiausiai tautiečiai nusispjovė į pliaupiantį lietų ir pasileido šokti rateliais. Iki pusės išsirengę vaikinai, merginos, nutekėjusiu makiažu, besišypsantys vaikai bei basakojai senjorai, šlapi iki paskutinio siūlo, linksminosi skambant nuotaikingoms „Išjunk šviesą“ dainoms.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Video

00:47
13:34
01:41

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min