Dabar populiaru
Publikuota: 2017 liepos 17d. 11:14

Lietuvę prostitutę įsimylėjęs ir savo buvusią partnerę planavęs nužudyti britas sulaukė bausmės

Ugnė Čekavičiūtė
Ugnė Čekavičiūtė

Londone veikiantis Anglijos ir Velso centrinis baudžiamasis teismas „Old Bailey“ paskelbė nuosprendį buvusiam televizijos laidų prodiuseriui 68-erių Davidui Harrisui, kuris, pametęs galvą dėl lietuvės, britų spaudos vadinamos prostitute, siekė nužudyti savo ilgametę partnerę.

Teismas D.Harrisui skyrė 17 metų laisvės atėmimo bausmę.

Davidas Harrisas su sugyventine
Davidas Harrisas su sugyventine

Kaip skelbia leidinys telegraph.co.uk, vyras, įsimylėjęs jauną lietuvę prostitutę, siekė buvusios partnerės, su kuria pragyveno 27-erius metus, mirties, tačiau pastaroji atsisakė, kad jos liudijimai būtų naudojami prieš jį.

„Aš teisme nedalyvausiu kaip liudininkė, taip pat neduosiu leidimo naudoti jokių įkalčių, kuriuos turi policija, kaip mano liudijimą prieš jį“, – dar prieš teismą buvo sakiusi moteris.

Primenama, kad D.Harrisas trims vyrams siūlė iki 200 000 svarų tam, kad šie nužudytų jo ilgametę partnerę, buvusią televizijos scenaristę Hazel Allinson. Teisme D.Harrisas prisipažino žudikams sakęs, jog nori paveldėti 800 tūkst. svarų vertės nekilnojamąjį turtą, kuriame galėtų įsikurti su naująja savo drauge. Net ir sužinojusi apie sugyventinio neištikimybę ir planuotą nusikaltimą, H.Allinson nuo jo nenusisuko. Socialiniame tinkle „Facebook“ ji savo asmeninių santykių statusą pakeitė į „Tai sudėtinga“.Teisme moteris išgirdo, kaip jos gyvenimo draugas įklimpo į rimtas finansines problemas, norėdamas patenkinti 28-erių lietuvės poreikius.

Kaip rašo leidinys, vyras buvo tiesiog apsėstas dėl lietuvės prostitutės, buvusios krepšininkės Ugnės Čekavičiūtės.

Ugnė Čekavičiūtė dėvi 12 numeriu pažymėtus marškinėlius
Ugnė Čekavičiūtė dėvi 12 numeriu pažymėtus marškinėlius

Teismo metu taip pat paaiškėjo, kad D.Harrisas su lietuve susitikinėjo slapčia įvairiuose Londono viešbučiuose.

Pasuko į prostituciją

Telegraph.co.uk žiniomis, U.Čekavičiūtė užaugo Lietuvoje. Ji nuo vaikystės žaidė krepšinį ir svajojo tapti profesionalia krepšininke. Ilgainiui ji suprato, kad net ir profesionalių krepšininkių algos Lietuvoje nėra didelės. 2003 m. mergina žaidė Kauno „Laisvės“ komandoje. Vėliau – Vilniaus „Lintel“.

Išvykusi į Didžiąją Britaniją ji pasuko į prostituciją. Su D.Harrisu ji artimai bendravo penkerius metus.

Telegraph.co.uk kalbinant U.Čekavičiūtės krepšinio trenerę Staselę Vilkauskienę, moteris teigė, kad jos auklėtinę sunkiai paveikė tėvų skyrybos. Ji ilgai neturėjo vaikino ir bendraudama su vyresniu vyru galėjo rasti tėvišką globą.

„Ji buvo viena ryškiausių žaidėjų komandoje, geras ir šiltas žmogus“, – kalbėjo S.Vilkauskienė.

Atvykusi į Jungtinę Karalystę lietuvė gyveno rytinėje Londono dalyje kartu su brolio šeima. Iki susitikimo su D.Harrisu, mergina teikė eskorto paslaugas. Po šios pažinties ji iš sekso paslaugų verslo pasitraukė.

Vyras ją išlaikė, apmokėdavo net lėktuvo bilietus į Kauną, kur mergina lankydavo savo mamą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Kviečiame anties

Video

00:52
08:29
03:24

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min