Dabar populiaru
15min ŽIŪRĖK
Publikuota: 2015 sausio 13d. 10:53

Donbase sučiupta 19-metė snaiperė, kurios kruviname sąraše – 10 Ukrainos karių

Anastasija Vorošilova
Nuotr. iš socialinių tinklų / Anastasija Vorošilova

Ukrainos saugumo tarnybos specialiojo būrio kariai sulaikė merginą, kuri teroristų būryje buvo snaiperė ir nušovė mažiausiai 10 Ukrainos karių.

Apie tai Ukrainos leidiniui „Ukrainskaja pravda“ teigė šaltiniai teisėsaugoje. Jie pranešė, kad praėjusios savaitės pabaigoje Donecko srityje buvo sulaikyta mergina, kuri socialiniuose tinkluose prisistato kaip Anastasija Vorošilova. Jos slapyvardis „Ekstazi“.

Šaltinių teigimu, merginos aukų sąraše – mažiausiai 10 nužudytų Ukrainos karių. „Ji iš savo vadeivų gaudavo karininkų, kuriuos privalėdavo nužudyti, nuotraukas“, – pranešė šaltinis.

Anastasija Vorošilova prisipažino, kad ji ir kitos merginos iš jos būrio buvo apmokytos Krasnodare, jas užverbavo Rusijos Federalinė saugumo tarnyba.

Jo teigimu, mergina prisipažino, kad ji ir kitos merginos iš jos būrio buvo apmokytos Krasnodare, jas užverbavo Rusijos Federalinė saugumo tarnyba.

Sprendžiant iš jos įrašų skirtinguose socialiniuose tinkluose, 19-metė mergina drauge su kitomis buvo viename prorusiškų separatistų dalinyje. Jų kareivinės buvo įkurtos viename iš Donecko nacionalinio universiteto bendrabučio korpusų.

Anastasija Vorošilova socialiniuose tinkluose rašė, kad iš ginklų, kuriuos naudoja, turi „automatą RPK-74 ir RPG-7 prieštankinį“.

Dar viena mergina iš jos būrio Angelina Sambur socialiniuose tinkluose prisipažįsta, kad yra snaiperė. Be to, savo puslapyje ji paskelbė nuotrauką, kurioje su kita savo „kolege“, pasivadinusia Ilona Leto pozuoja su ginklais Slovjanske. Nuotrauka datuota 2014 metų gruodį, kai Slovjanską jau kontroliavo antiteroristinės pajėgos.

Nuotr. iš socialinių tinklų/Anastasija Vorošilova (kairėje) ir Angelina Sambur
Nuotr. iš socialinių tinklų/Anastasija Vorošilova (kairėje) ir Angelina Sambur

„Ukrainskaja pravda“ sužinojo, kad Anastasijai Vorošilovai iškelta baudžiamoji byla ir ji išvežta iš Donecko srities į neskelbiamą įkalinimo įstaigą.

Temos: 1 Ukraina

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie 15min