Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 03 06, 13:30 Atnaujinta 2016 03 06, 14:44

Karys.lt paskyroje įdėta nuotrauka sukėlė diskusijų audrą

Lietuvos kariuomenės informacinio portalo karys.lt „Facebook“ paskyroje, kurią seka daugiau nei 18 tūkst. žmonių, sekmadienį įdėta nuotrauka sulaukė nevienareikšmiškų vertinimų.
Karys.lt „Facebook“ paskyroje paskelbta nuotrauka
Karys.lt „Facebook“ paskyroje paskelbta nuotrauka

Nesitikėjau to iš kariuomenės. Vis niekaip nepavyksta išlipti iš buitinio seksizmo, – teigė A.Katkuvienė.

„Nesitikėjau to iš kariuomenės. Vis niekaip nepavyksta išlipti iš buitinio seksizmo“, – savo „Facebook“ paskyroje parašė komunikacijos specialistė Aurelija Katkuvienė.

Šaulių sąjungai priklausnati moteris priminė, kad portalas karys.lt yra išlaikomas iš valstybės pinigų.

„Super! :))) O kalendoriaus su pupytėm nebus?:))))“, – klausė vienas iš diskusijos dalyvių.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Pratybų akimirka
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Pratybų akimirka

„Labai neskanu. Ir labai negerai. Tokie plakačiukai nuolat susilaukia skundų Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybai. Kam protelio pristigo tokį paleisti?“, – klausė kita diskusijos dalyvė.

„Nejuokinga. Apie kariuomenės įvaizdį visuomenėje kalba eina. Mažiausiai pusę visuomenės toks plakačiukas užgaus. Tikėtina ir didesnę dalį, mat ir ne visi vyrai džiūgaus plikų mergų plakatus oficialiai valstybės institucijai pasikabinę“, – pridūrė ji.

Per dvi valandas nuotrauka pasidalijo ir mygtuką „patinka“ paspaudė keli šimtai žmonių. Tarp jų yra nemažai moterų. Beje, nuotrauka patiko ir žinomiems politikams, pavyzdžiui, Seimo nariui Arvydui Anušauskui.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Artilerijos batalione
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Artilerijos batalione

15min​ pavyko susisiekti su „Facebook“ paskyros karys.lt valdytojais. „Šį paveiksliuką prieš keletą metų sukūrė Algirdo bataliono kariai. Kiek žinau, jie derinosi su autoriumi. Lietuvoje šią nuotrauką mes paskelbėme ne pirmi.

Šis profilis nėra išlaikomas iš biudžeto ir nepriskirtinas prie oficialių. Tik keletas žmonių susiję su Lietuvos kariuomene ir laisvu laiku prisideda viešindami informaciją“, – nurodoma atsiųstuose atsakymuose.

15min skaitytojas Tomas atsiuntė nuorodą, kurioje aiškiai matyti, kiek ši Vladimiro Arkhipovo nuotrauka kainuoja. „Ar kariuomenė gali sau leisti tokius pinigus nuotraukoms, ar propaguoja autorinių teisių pažeidimus“, – klausė jis.

Nuotraukos kaina
Nuotraukos kaina

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min