TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusų diversantų į nelaisvę paimtus Ukrainos saugumo tarnybos karininkus išdavė jų vadai?

Į nelaisvę paimti Ukrainos karininkai
„Komsomolskaja pravda“ nuotr. / Į nelaisvę paimti Ukrainos karininkai
Šaltinis: 15min
0
A A

Į nelaisvę Rusijos diversantų netoli Slovjansko miesto paimti trys Ukrainos saugumo tarnybos karininkai. Sumušti ir žaizdoti karininkai, prieš kameras pasodinti be kelnių, buvo priversti prieš Rusijos televizijų kameras pasakoti, kaip juos paėmė į nelaisvę. Spėjama, kad karininkus išdavė jų vadai, nes diversantai jų jau laukė.

TSN.ua praneša, kad Kramatorsko mieste Rusijos diversantai ir vietos separatistai paėmė į nelaisvę tris Ukrainos saugumo tarnybos specialiosios paskirties būrio „Alfa“ karininkus. Apie tai pranešė Rusijos žiniasklaida. Internete pasirodė nuotraukos ir vaizdo įrašas, kuriame į nelaisvę paimti karininkai pasakoja, jog į miestą atvyko gavę specialią užduotį. Rusai tikina, kad jų užduotis buvo pagrobti vieną separatistų lyderių.

VIDEO: Į nelaisvę paimti Ukrainos karininkai

Dabar į nelaisvę paimti karininkai laikomi Slovjanske, kur taip pat kali ir pagrobti ESBO karinės misijos atstovai iš užsienio bei Ukrainos.

Slovjanską užgrobusių rusų diversantų vadas, Rusijos karinės žvalgybos GRU karininkas Igoris Strelkovas pareiškė, kad Ukrainos kariškiai yra karo belaisviai.

Vaizdo įraše, kuris buvo perduotas Rusijos televizijoms, trys kruvini ir žaizdoti vyriškiai užrištomis akimis, surištomis rankomis ir be kelnių pasakoja, kaip pateko į nelaisvę.

Teroristai Rusijos žurnalistams demonstruoja trijų Ukrainos karininkų ginklus ir pažymėjimus. Tai – majoras Sergejus Potemskis, kapitonas Jevgenijus Verinskis ir papulkininkis Rostislavas Kijaško.

Vienas į nelaisvę paimtų vyriškių pasakoja, kad jų grupę sudarė septyni žmonės. Į Kramatorską jie buvo atgabenti sraigtasparniu. Grupės užduotis esą buvo vieno separatistų lyderių Igorio Bezlero, kuris veikia Horlivkoje, pagrobimas.

Slovjanską užgrobusių rusų diversantų vadas, Rusijos karinės žvalgybos GRU karininkas Igoris Strelkovas, kuris jau nebeslepia nei savo veido, nei to, jog vadovauja diversantams, pareiškė, kad Ukrainos kariškiai yra karo belaisviai.

„Mes pasiūlysime Kijevui iškeisti juos į mūsiškus, kurie suimti valdžios“, – pareiškė I.Strelkovas.

Papildyta 13.18 Ukrainos saugumo tarnyba pripažino, kad pagrobti jos karininkai

Ukrainos saugumo tarnyba pripažino, kad prie Slovjansko pagrobti jos darbuotojai.

Ukrainos saugumo tarnyba pranešė, kad grupė jos darbuotojų Horlivkoje ketino sulaikyti įtariamąjį vietos deputato Volodymyro Rybako nužudymu. Tačiau Ukrainos saugumo tarnybos darbuotojus užpuolė ginkluoti žmonės, kurie juos paėmė į nelaisvę.

Papildyta 00.30 Ukrainos karininkus išdavė jų vadai?

Portalo TSN.ua teigimu, yra informacijos, kad karininkus rusų diversantams galėjo išduoti jų vadai, kurie žinojo specialiosios operacijos detales.

Vos tik Ukrainos saugumo karininkai įvažiavo į miestą, jų automobilį sustabdė ir apsupo ginkluoti žmonės, tarsi iš anksto jų laukę. Viskas įvyko akimirksniu. Netikėtai užklupti Ukrainos karininkai bandė gintis ne ugnimi, o kumščiais, bet jėgos buvo nelygios.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min