Dabar populiaru
Publikuota: 2016 birželio 14d. 09:58 , atnaujinta: 2016 birželio 14d. 13:02

Iš ligoninės išleistas Kauno meras V.Matijošaitis: „Reikės sanatorijoj pasiremontuoti“

Visvaldas Matijošaitis gydėsi Kauno klinikose
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Visvaldas Matijošaitis

Devynias dienas praleidęs Kauno klinikų palatoje, laikinosios sostinės meras Visvaldas Matijošaitis antradienį išleistas iš ligoninės – tokią žinią pranešė jo atstovas spaudai Tomas Grigalevičius. Kauno valdžios galva gydymo įstaigą paliko vidurdienį. Kurį laiką jis į darbą neis.

Į darbą kurį laiką negrįš

Dėl padidėjusio kraujospūdžio birželio pirmąjį savaitgalį 59-erių metų V.Matijošaitis nuvyko į Kauno klinikas. Ten jam buvo atlikti tyrimai. Medikai rekomendavo pasilikti keletą dienų ligoninėje ir pratęsti tyrimus.

Tuomet meras teigė, jog tai tėra techninė apžiūra, kurią tokiame amžiuje, kokio yra jis, reikia atlikti kas kelerius metus.

Iš viso gydymo įstaigoje Kauno valdžios galva praleido 9 dienas.

„Šiuo metu meras laikosi neblogai. Bet į darbus iškart negrįš – kurį laiką skirs reabilitacijai“, – antradienio rytą teigė T.Grigalevičius.

Vidurdienį išėjęs iš Kauno klinikų, V.Matijošaitis surengė trumpą spaudos konferenciją. Meras tikino besijaučiąs normaliai. Tačiau jo išvaizda diktavo ką kita.

„Reikės sanatorijoje pasiremontuoti. Keletą dienų į darbą neisiu. Pasitikiu savo komanda, vicemerais. Šiek tiek sekiau darbinius reikalus“, – teigė V.Matijošaitis.

V.Matijošaitį gydęs prof. Rimantas Benetis neatskleidė, kokia tiksli mero ligos diagnozė. Jam to neleido padaryti etikos normos.

Gydysis sanatorijoje

„Nustatyti trumpalaikiai sveikatos sutrikimai. Jis negali tinkamai atlikti savo funkcijų nei kaip žmogus, nei kaip meras. Tirta širdies kraujagyslių sistema. Dabar V.Matijošaitis yra inventorizuotas.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Gydytojas Rimantas Benetis
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Gydytojas Rimantas Benetis

Rastos problemos, paskirtas gydymas. Numatytas tyrimų planas. Gydysis meras toliau ambulatoriškai. Laukia dviejų savaičių reabilitacija“, – teigė Kauno klinikų Širdies, krūtinės, kraujagyslių chirurgijos klinikos vadovas R.Benetis.

Pasak jo, meras iki tol savimi nesirūpino – tik dirbo. Dabar jam išaiškinti pavojai, pakoreguoti rizikos faktoriai.

„Turės laikytis taisyklių. Viskas paaiškinta“, – patikino R.Benetis.

Meras prisipažino ligoninėje gulėjęs tik mokyklos laikais. „Jau kurį laiką prastai jaučiausi, tačiau vyriškas ego neleido kreiptis į gydytojus. Profesorius vis kvietė: „Ateik, ateik, išsitirk“. Tačiau neprivertė rimtai į tai pažiūrėti“, – paaiškino meras.

Jis patikino ligoninėje buvęs prižiūrėtas itin gerai.

Sveikata šlubuoja ne pirmą kartą

V.Matijošaičio sveikata sušlubuoja nebe pirmą kartą. Į gegužės 30 d. Kauno Šv. Mato gimnazijoje vykusį visuotinį susirinkimą dėl neva planuojamos šios mokymo įstaigos pertvarkos meras atvyko prisijungęs kraujospūdžio aparatą.

Darbe prastai pasijutęs V.Matijošaitis prisipažino anksčiau tą pačią dieną lankęsis pas medikus. Dėl kraujospūdžio problemų merui gydytojai tuomet įtaisė reguliariai kraujospūdį matuojantį prietaisą.

Bauda sūnui

V.Matijošaičio iš ligoninės pasiimti atvyko sūnus Dainius, kuris taip pat yra ir Kauno miesto savivaldybės tarybos narys. Nors D.Matijošaitis galėjo prašytis Klinikų leidimo pasiimti tėvą tiesiai iš ligoninės teritorijos, jis automobilį paliko už vartų.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Dainiaus Matijošaičio automobilis
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Dainiaus Matijošaičio automobilis

Mokamoje stovėjimo vietoje paliktas automobilis buvo pastebėtas parkavimo kontrolierių, kurie skyrė baudą.

Susisiekus su D.Matijošaičiu, šis prisipažino nesusimokėjęs.

„Pamiršau susimokėti. Pasitaiko“, – prisipažino D.Matijošaitis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min