Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 17, 08:00

Arūnas Valinskas: Kaip asiliukas Selas salės ieškojo, arba Koncertams ATE!

Kažkada dar gūdžiais sovietiniais laikais buvo toks multiplikacinis filmukas „Kaip asiliukas laimės ieškojo“. Toks visiškai apie nieką, bet pavadinimas buvo tapęs savotišku priežodžiu. Ir šįkart jis kaip niekad labai tiko pavadinant šios dienos komentarą „Kaip asiliukas Selas salės ieškojo, arba Koncertams ATE!“.
Arūnas Valinskas Tik prenumeratoriams
Arūnas Valinskas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Niekada negalvojau, kad gali būti taip malonu, kai kitam būna taip blogai. Ypač kai blogai būna pelnytai. Kalbu apie Egidijų Dragūną-Selą. Čia ne apie jo namo teisminius reikalus, problemas su policija ar skyrybas. Kalbu apie koncertus. Bet apie viską iš eilės.

Šią savaitę paskambino vienas geras kolega iš Šiaulių arenos. Labai keistu klausimu. Sako, manęs vienas veikėjas iš Selo aplinkos klausia, ar mes galėtume kažkada metų pabaigoje išnuomoti salę Selo koncertui Šiauliuose? Šis atsakė, nejuokauk, tu juk žinai, kokia nuomonė apie tą tavo Selą po jo pasisakymų apie karą Ukrainoje. Tikrai NE!

Pauliaus Peleckio / BNS nuotr./Egidijus Dragūnas
Pauliaus Peleckio / BNS nuotr./Egidijus Dragūnas

Klausyk, neatstoja anas, tu juk pažįsti ten tuos visokius valinskus, tapinus, paskambink, paklausk, gal jau ten jie atsileido. Tai va ir paskambino. Ne, sakau, mes neatsileidome ir niekada neatsileisime!

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min