Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„1000 km Širdies žygis“ kviečia į išskirtinį koncertą prie Baltojo tilto

Akvilė ir Sibilė
„Mamų unijos“ nuotr. / Akvilė ir Sibilė
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Jau šį šeštadienį startuoja ilgiausias šalyje pėsčiųjų žygis – „1000 km Širdies žygis“. Jis skirtas apjungti Lietuvos žmones tam, kad paremti onkologinėmis ligomis sergančius Lietuvos vaikus.

Žygis pradedamas įspūdingu koncertu Vilniuje, prie Baltojo tilto. Susirinkusiems koncertą dovanos Vilius Alesius – Willux su „Repeseed“, Pushaz, Sasha Song, Saulenė Chlevickaitė, Nerijus Liubertas, grupė „Biplan“.

Vilniečiai ir miesto svečiai į Žygio starto renginį yra kviečiami jau šį šeštadienį, rugsėjo 10 dieną, nuo 13 val.

VIDEO: V.Alesius kviečia dalyvauti ilgiausiame šalyje pėsčiųjų žygyje „1000 km Širdies žygis“

„Man atrodo, kad kiekvieno iš mūsų pareiga yra padėti. Ir nesvarbu, ar tai daroma tyliau, ar garsiau. Esmė, kad kuo galiu – tuo ir padedu. Mano visas palaikymas ir geros mintys siunčiamos tiems vaikams, kurie šiandien negali džiaugtis rudeniu, negali susitikti su draugais, negali pasimatuot, kas kiek paaugo... Nes jie ligoninėje. Ir, deja, ilgam“, – apie tai, kodėl prisijungė prie pagalbos onkologiniams ligoniukams akcijos, sakė Vilius Alesius – Willux iš SKAMP.

Šeštadienį susirinkusiųjų į koncertą lauks įvairios nemokamos pramogos. Be žymių atlikėjų koncerto, vaikai su tėveliais taip pat kviečiami dalyvauti įdomiose kūrybinėse dirbtuvėlėse – vaikams bus piešiama ant veidukų, daromos laikinos tatuiruotės, šaržai, gaminami pakabukai ir kt.

Taip pat bus galima įsigyti „Mamų unijos“ suvenyrų – maišelių, puodelių, atvirukų, rankų darbo medinių žaislų. Visos lėšos už šiuos suvenyrus bus skiriamos ligoniukams paremti.

Koncerto metu bus „kuriama“ ir simbolinė, iš žmonių suburta širdis. Visi susirinkusieji bus kviečiami sustoti į širdies formą ir paleisti į dangų net 1000 balionų. Šis skaičius – simbolinis. Nes būtent tiek kilometrų planuojama nužygiuoti dėl sunkiai sergančių vaikų. Šie kilometrai nusidrieks net per 28 šalies miestus. Planuojama, kad žygis truks daugiau kaip 40 dienų – nuo rugsėjo 10 iki spalio 21 dienos.

Pagrindinis žygeivis, kuriam ir kilo šio Žygio idėja, yra Saulius Bagdonas. Jis yra organizacijos „Aktyvi Tauragė“ vadovas, žinomas žygeivis, ėjimo entuziastas.

„Esu nusiteikęs labai ryžtingai. Noriu, kad apie vaikus, kurie šiandien sunkiai suserga, žinotų visi. Noriu, kad finansinė pagalba šiems vaikučiams būtų tokia maksimali, kiek iš šio iššūkio įmanoma padaryti. Esu maloniai nustebintas, kiek sulaukiu palaikymo ir norinčiųjų eiti kartu. Ir nesvarbu, kaip jį matuosime – vieni eis visą dieną, kiti – pora savaičių, treti skaičiuos kilometrus, dar kiti – žygiuos valandomis. Svarbu, kad padėtume vaikams – žygiavimu, atsidavimu ir auka“, – sakė Saulius Bagdonas.

Aukoti ligoniukams galima jau dabar skambinant ar siunčiant žinutę trumpuoju numeriu 1418 (auka – 3 eurai) arba aukojant į „Mamų unijos“ sąskaitą Danske banke, LT 517400032266923810, paskirtyje nurodant „Širdies žygis“.

Už žygio metu surinktą sumą bus perkama būtiniausia medicininė įranga. Pirmiausia – specialios gulimos funkcinės lovos su reguliuojama padėtimi. Tai viena svarbiausių komforto sąlygų sunkiai ir ilgai besigydantiems onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Visa informacija apie žygį, apsilankymus 28-iuose į maršrutą įtrauktuose miestuose skelbiama www.facebook.com/sirdieszygis ir www.sirdieszygis.lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min