Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 4d. 14:59

15min debatai: valdančiųjų atstovai pyko, kad geriau dirbti trukdė prezidentė

Ketvirtadienį 15min tiesioginiuose debatuose, skirtuose artėjantiems Seimo rinkimams, dalyvavo mažiau skaitytojų palaikymo pirmuose debatuose sulaukę politikai. Skaitytojų balsai lėmė, kad tai – vien valdančiųjų partijų atstovai.

Darbo partijai šiuose debatuose atstovavo rinkimų štabo vadovas Vytautas Gapšys, Lietuvos socialdemokratų partijai – rinkimų štabo vadovas Algirdas Sysas, o „Tvarkos ir teisingumo“ partijai – atsakingasis partijos sekretorius Almantas Petkus.

Skaitytojai kviečiami balsuoti, kuris politikas kalbėjo įtikinamiau.

Penktadienį tiesioginiame 15min eteryje susirungs pirmuosius debatus laimėję Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos ir Liberalų sąjūdžio atstovai.

Konservatoriams debatuose atstovaus partijos rinkimų štabo vadovas Tadas Langaitis, liberalams ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai – kandidatų sąrašo lyderiai Eugenijus Gentvilas ir Saulius Skvernelis.

Iš šių trijų lyderių skaitytojai išrinks debatų nugalėtoją.

15min debatuose iš viso dalyvauja šešių populiariausių partijų lyderiai – socialdemokratų, konservatorių, valstiečių ir žaliųjų, Darbo partijos, „Tvarkos ir teisingumo“, Liberalų sąjūdžio lyderiai.

VIDEO: 15min debatai: Eugenijus Gentvilas prieš Algirdą Sysą
VIDEO: 15min debatai: Ieva Kačinskaitė-Urbonienė prieš Tadą Langaitį
VIDEO: 15min debatai: Saulius Skvernelis prieš Petrą Gražulį

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min