Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti
2020 01 07

15min pasirinko 24 organizacijas ir gerumo iniciatyvas, kurias rems visus metus

Naujienų portalas 15min 2020-ais metais rems ir globos 24 nevyriausybines organizacijas ir gerumo iniciatyvas, kurios kasdieniais darbais prisideda prie taip reikalingų pokyčių mūsų šalyje. Šios iniciatyvos ir organizacijos tapo antrus metus organizuojamo 15min projekto „Šiemet buvau geras“ ambasadorėmis, o jų darbai ir gerieji pavyzdžiai bus viešinami visus metus portale, taip pat kiekvienai organizacijai ir iniciatyvai 15min dovanos po 1 milijoną reklaminių skydelių parodymų portale, kad visuomenė kuo plačiau susipažintų su jų veikla.
„Šiemet buvau geras“ pristatymas
„Šiemet buvau geras“ pristatymas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

„Gerą darantys vis dar kiekvieną dieną susiduria su prašytojo vaidmeniu: reikia pagalbos daiktais, lėšomis, informacijos sklaida. Mūsų, kaip portalo, siekis – gerus darbus ne tik pastebėti, viešinti ir pagirti geradarius, bet ir visus metus suteikti maksimalią informacinę paramą, kad kuo daugiau geros valios žmonių, socialiai atsakingų įmonių nukeliautų į šių geradarių interneto svetaines, socialinius tinklus, sužinotų apie gerus darbus ir atrastų abipusiai vertingus kontaktus, gimtų nauji pagalbos ir paramos projektai, – sako 15min generalinis direktorius Ramūnas Šaučikovas. – Suburti atsakingų, pokyčių siekiančių ir tame prasmę matančių žmonių bendruomenę – tai pagrindinis mūsų projekto „Šiemet buvau geras“ tikslas.“

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./„Šiemet buvau geras“ pristatymas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./„Šiemet buvau geras“ pristatymas

2020-iesiems 15min pasirinktos organizacijos ir iniciatyvos – itin skirtingos ir atliepia pačias įvairiausias mūsų šalyje, o ir pasaulyje, esančias problemas, kurias būtina spręsti: nuo užimtumo ir edukacijos vaikams ir jaunuoliams iki amžėjančių žmonių globos, taip pat ligonių ir ligoniukų, neįgaliųjų gerovės kūrimo, pokyčio visuomenėje ir įtraukties skatinimo, kultūros, meno ir paveldo, gyvūnų globos, krizių vyrams ir moterims centrų, savanorystės skatinimo programų ir paramos sunkiai, skurdžiai gyvenantiems projektų.

„Daugybę metų dirbau su socialiniais, paramos ir labdaros projektais ir iš patirties žinau, kokia svarbi yra visuomenės, įmonių, žiniasklaidos parama gerus darbus darantiems. Reta, kad kuris geradaris pats norėtų ar mokėtų pasigirti, pasidžiaugti savo darbais, pasiektais rezultatais ar drąsiai paprašytų visuomenės pagalbos ir paramos. Mūsų siekis – išgyvendinti šią stigmą, keisti požiūrį, juk gerus darbus daryti gera, taip pat jie užkrečia, įkvepia kitus, – sako 15min rinkodaros vadovė Rima Olberkytė-Stankus. – Be to, labai svarbu, gerus darbus pastebėti ne tik šventiniais periodais, o ir kiekvieną dieną, tad pasirinkome palaikyti ir remti šias organizacijas ir iniciatyvas visus metus. Tikime, šis mūsų projektas prisidės prie visos šalies gerovės.“

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./„Šiemet buvau geras“ pristatymas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./„Šiemet buvau geras“ pristatymas

Alytaus apskrities vyrų krizių centras, Lietuvos vaikų vėžio asociacija „Paguoda”, Lietuvos Parkinsono ligos draugija, Lietuvos samariečių bendrijos Kauno skyrius, „Sidabrinė linija“, Marijampolės senjorų ir neįgaliųjų dienos centras „Židinys", Šunskų kaimo bendruomenės vaikų dienos centras „Fazaniukas", „Go Forward!“, „Pirmas blynas“, „Susitikime, mieli senjorai“, „Krizinio nėštumo centras“, tarptautinis socialinis projektas „Ypatingas grožis“, „Lytiškumo namai“, „Muzika visiems“, „Po mažą žingsnį kartu“, „Liūtaširdžiai“, „Lietaus vaikai“, „Išgyvenau“, „Savanoriai vaikams" iniciatyva „Niekieno vaikai", „SOPA“, „Technologijų vedliai", „Taško istorija“, „Pintinių sodelis“ ir mentorystės programa „Big Brothers Big Sisters Vilnius“ – tai yra šios 24 organizacijos ir iniciatyvos, kurias šiemet rems portalas 15min.

Daugiau informacijos apie jas, taip pat ir pirmuosius gerumo interviu, jau galima rasti projekto „Šiemet buvau geras“ polapyje. Prie šios iniciatyvos kviečiame prisidėti ir įmones bei visus geros valios žmones.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius