Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 8d. 11:06

15min rinkimų centras“ – svarbiausios naujienos, tvarkaraščiai, kandidatų sąrašai

15min rinkimų centras
15min nuotr. / 15min rinkimų centras

Artėjant aktyviam rinkimų sezonui, portalas 15min pristato specialų puslapį „Rinkimų centras“. Čia skaitytojai galės patogiai vienoje vietoje rasti svarbiausias naujienas, susijusias su artėjančiais savivaldybių, merų, Prezidento bei Europos Parlamento rinkimais. Taip pat svarbiausią artėjančių referendumų dėl dvigubos pilietybės ir Seimo narių skaičiaus informaciją.

RINKIMAMS SKIRTĄ PUSLAPĮ RASITE ČIA.

„Šie metai Lietuvos visuomenei išskirtiniai, nes net treji rinkimai – Prezidento, savivaldos ir Europos Parlamento – gali gerokai pakeisti šalies politinį žemėlapį. 15min komanda artėjančiam rinkimų maratonui skyrė ypatingą dėmesį. Savo skaitytojams norime pateikti kaip įmanoma daugiau aiškiai ir patraukliai parengtos informacijos, kad jie apie kandidatus žinotų kuo daugiau. Ypač didelį dėmesį skirsime Prezidento rinkimams. Specialiai šiems rinkimams sukurtame polapyje rasite visą įmanomą informaciją apie kandidatus į prezidentus“, – sakė 15min vyriausiasis redaktorius Raimundas Celencevičius.

15min nuotr./Raimundas Celencevičius ir Liepa Želnienė
15min nuotr./Raimundas Celencevičius ir Liepa Želnienė

Visas naujienas bus galima atsirinkti pagal dominančius rinkimus ar referendumus. Šiuo metu skaitytojai labiausiai domisi savivaldybių ir merų rinkimais. Savivaldybių rinkimų skiltyje skaitytojai galės rasti lentelę su visomis savivaldybėmis, sužinoti, kokios partijos ir visuomeniniai komitetai dalyvauja rinkimuose į konkrečią savivaldybės tarybą, o Merų rinkimų skiltyje bus pateikta informacija apie kandidatus į merų postus. Vienoje vietoje bus galima gauti visas su savivaldos rinkimais susijusias naujienas.

Pasibaigus savivaldos rinkimams, didžiausias dėmesys bus nukreiptas į Prezidento rinkimus. Puslapyje, skirtame Prezidento rinkimams, skaitytojai ras aktualiausias naujienas apie kandidatus, o kiekvienas kandidatas bus pristatytas atskirame specialiame projekte.

„Suprantame, kad Prezidento rinkimai sukelia didžiausią visuomenės susidomėjimą politika, todėl vartotojui patogioje aplinkoje pateiksime itin daug aktualios informacijos, padedančios susidaryti objektyvų vaizdą apie kandidatus ir jų programas. Sieksime tai padaryti inovatyviai, kad sudomintumėme svarbiomis naujienomis kuo daugiau žmonių, net ir tų, kurie politika domisi rečiau“, – teigė 15min Aktualijų skyriaus redaktorė Liepa Želnienė.

15min primena, kad savivaldybių tarybų rinkimai vyks kovo 3 d., o pakartotinis balsavimas kovo 17 d. Prezidento rinkimų pirmasis turas vyks gegužės 12 d., o gegužės 26 d. vyks Prezidento rinkimų antrasis turas ir Europos Parlamento rinkimai. Svarstoma, kad referendumai dėl dvigubos pilietybės ir Seimo narių skaičiaus mažinimo turėtų sutapti su Prezidento rinkimais, tačiau kol kas neaišku, ar referendumai vyks tik antrojo, ar ir pirmojo rinkimų turo metu.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min