Dabar populiaru

Europos Parlamento rinkimai 2019

Tema Visos temos
Europos Parlamento rinkimai 2019 Europos Palamentas (EP)

Kartu su antruoju prezidento rinkimų turu 2019 baigėsi ir Europos Parlamento (EP) rinkimai. Daugiausia mandatų EP iškovojo konservatoriai, toliau socdemai ir „valstiečiai“.

Suskaičiavus visus biuletenius paaiškėjo, kad tris mandatus gaus konservatoriai (18,6 proc. balsų nuo dalyvavusių rinkėjų), po du – socialdemokratai (15,07 proc.) ir „valstiečiai“ (11,92 proc.).

Į EP taip pat pateko po vieną Darbo partijos (8,55 proc.), Liberalų sąjūdžio (6,2 proc.), „Aušros Maldeikienės traukinio“ (6,1 proc.) ir Valdemaro Tomaševskio bloko (5,24 proc.) atstovą.

Pagal VRK pateikiamus pirmumo balsus TS-LKD Europos Parlamente atstovaus:

Liudas Mažylis, Rasa Juknevičienė ir Andrius Kubilius, LSDP – Vilija Blinkevičiūtė ir Juozas Olekas, LVŽS – Bronis Ropė ir Šarūnas Marčiulionis (mandato atsisakė, vietoje jo siunčiamas Stasys Jakeliūnas), Darbo partijai – Viktoras Uspaskichas. Patenka ir V.Tomaševskis, Petras Auštrevičius bei A.Maldeikienė.

 

Daugiau naujienų apie rinkimus į Europos Parlamentą rasite specialiame 15min polapyje

Pastarieji Europos Parlamento rinkimai vyko 2014 m. gegužės 25 d. tuomet buvo išrinkti atstovauti: Laima Liucija AndrikienėPetras AuštrevičiusZigmantas BalčytisVilija BlinkevičiūtėAntanas GuogaValentinas MazuronisRolandas PaksasBronis RopėAlgirdas SaudargasValdemaras TomaševskisViktoras Uspaskichas

Parašykite atsiliepimą apie 15min