Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 07, 08:45

AAD: artėja mokesčių už aplinkos teršimą deklaravimo pabaiga

Aplinkos apsaugos departamentas primena, kad iki 2022 m. vasario 15 d. privaloma pateikti mokesčio už aplinkos teršimą deklaracijas už 2021 m. mokestinį laikotarpį, rašoma pranešime spaudai.
Tarša
Tarša / 123RF.com nuotr.

Su deklaracijose taikomais tarifais galite susipažinti Lietuvos Respublikos mokesčio už aplinkos teršimą įstatyme (įstatymo nuoroda rasite čia).

„Norime atkreipti visų mokesčių už aplinkos taršą mokėtojų dėmesį, kad praėjusiais metais sausio 1 d. įsigaliojusios Lietuvos Respublikos mokesčio už aplinkos teršimą įstatymo redakcijos pakeitimams ir naujiems mokesčio už aplinkos teršimą tarifams, pagal juos jau skaičiuojamas mokesčio už aplinkos taršą dydis už 2021 m. mokestinį laikotarpį“, – teigia Apskaitos ir mokesčių kontrolės departamento direktorius Gintas Markevičius.

Informuojame, kad Aplinkos apsaugos departamento Apskaitos ir mokesčių kontrolės departamento darbuotojai visada pasirengę padėti ir suteikti konsultacijas rūpimais aplinkosauginių mokesčių klausimais.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min