15min be reklamos
2022 11 21, 19:28

Akredituotas naujas Italijos gynybos atašė Lietuvai

Akredituotas naujasis Italijos gynybos atašė Lietuvai pulkininkas Stefano Cavaliere, pirmadienį pranešė Krašto apsaugos ministerija (KAM).
Stefano Cavaliere
Stefano Cavaliere / A.Pliadžio nuotr.

Su naujomis pareigomis jį pasveikinęs KAM gynybos politikos direktorius Vaidotas Urbelis teigė, kad Lietuvos ir Italijos bendradarbiavimas gynybos srityje auga.

„Lietuvos ir Italijos karinis bendradarbiavimas praeityje buvo pasyvesnis, tai lėmė geografinis atstumas, skirtingi saugumo iššūkiai. Pastaraisiais metais situacija pasikeitė – dabar mūsų bendradarbiavimas yra gerokai suaktyvėjęs. Esame dėkingi italams už nuolatinį dalyvavimą NATO oro policijos misijoje Baltijos šalyse, o taip pat – veiklą NATO pajėgų integravimo vienete ir NATO energetinio saugumo kompetencijos centre Lietuvoje“, – pranešime cituojamas V.Urbelis.

Naujasis Italijos gynybos atašė Lietuvai nuo 1991 metų tarnavo įvairiuose Italijos kariuomenės daliniuose. Pastaraisiais metais jis tarnavo operacinio vadovavimo grandinėje.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min