TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Aktyviau blokavo automobilių ratus

Per pirmą šių metų ketvirtį Klaipėdoje buvo užblokuoti daugiau kaip 1000 automobilių ratai.
A.Kripaitės nuotr. / Per pirmą šių metų ketvirtį Klaipėdoje buvo užblokuoti daugiau kaip 1000 automobilių ratai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiais metais suaktyvinus automobilių statymo kontrolę, Klaipėdoje daugiau vairuotojų savo automobilius rado užblokuotais ratais.

Per pirmą šių metų ketvirtį kontrolieriai užblokavo 1 074 automobilius, pernai per visus metus ši priemonė taikyta 3 000 automobilių. Pasak Klaipėdos savivaldybės Transporto poskyrio vedėjo Rimanto Mockaus, šiemet kontroliuojama aktyviau. Į Kontrolės komiteto narių klausimus, ar ji bus dar sustiprinta, vedėjas atsakė, kad tokių galimybių nebeturima. Rinkliavos administravimo kontrolei yra skiriamos tam tikros lėšos ir jų turi pakakti visiems metams. Automobilių stovėjimo kontrolę Klaipėdoje atlieka du ekipažai. „Ir baudų mokėtojų šiemet daugėja. Planuota per pirmą ketvirtį surinkti 300 tūks. Lt, o surinkta 341 tūkst. Lt“, – sakė R.Mockus.

Planuoja gauti daugiau pajamų

Pernai savivaldybė už automobilių statymo paslaugą surinko 1,35 mln. Lt. Šiemet planuojama surinkti 1,78 mln. Lt.
Klaipėdoje iš viso yra pastatyta 150 rinkliavos už automobilių stovėjimą automatų. R.Mockus teigė, kad gaunama pastabų, jog kai kuriose miesto vietose jų yra per mažai, tad vairuotojams tenka paeiti norint susimokėti. Nepopuliariose miesto vietose, kur lėšų surinkta mažiausiai, kai kurie automatai buvo išmontuoti.

Pernai savivaldybė už automobilių statymo paslaugą surinko 1,35 mln. Lt. Šiemet planuojama surinkti 1,78 mln. Lt. Pinigų surinkimas sezonų metu skiriasi, daugiausia lėšų už stovėjimą surenkama vasarą.

Anot Finansų ir turto departamento direktorės Aldonos Špučienės, visos lėšos naudojamos sistemai išlaikyti – išperkamajai nuomai už automatus mokėti, kontrolei ir pan.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min