Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aludariai Klaipėdos nesirengia palikti

Jūros šventė 2010
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Aludariai ir toliau rems Jūros šventę.
Šaltinis: 15min
0
A A

Susitikime su uostamiesčio meru Vytautu Grubliausku alaus gamybos bendrovės „Švyturys-Utenos alus“ direktorius Rolandas Viršilas patikino, jog įmonė ir toliau rems didžiąsias uostamiesčio šventes bei paneigė kalbas apie artėjantį aludarių pasitraukimą iš Klaipėdos.

Pas uostamiesčio merą oficialiam prisistatymui atvykęs R.Viršilas vakar su miesto vadovu aptarė bendrus su savivaldybe projektus ir kultūrinio bendradarbiavimo galimybes. R.Viršilas įmonės vardu žadėjo dar 2–3 metus tęsti bendradarbiavimą ir remti Klaipėdos kultūrinį gyvenimą. Naudodamasis proga meras V.Grubliauskas išreiškė idėją apie kompleksinį renginių pristatymą ir rėmimą, tačiau alaus bendrovė labiau linkusi lėšas skirti dviem didžiosioms šventėms – Jūros šventei bei burlaivių regatai „The Tall Ships races“. 

Kalbėdamas apie alaus gamyklos Klaipėdoje padalinį, R.Viršilas patikino, jog kalbos apie jo uždarymą yra tik spekuliacija. „Buvo išvežta dalis talpų, naudojamų fermentacijos proceso metu, nes šis darbas atliekamas Utenoje. Šio metu gamykla Klaipėdoje dirba 7 dienas per savaitę maksimalia apimtimi. Per mėnesį pagaminama 700–750 dekalitrų alaus. Jokių minčių jos uždaryti nėra“, – sakė bendrovės vadovas.

Pasak jo, gamybos apimtys, palyginti su žiemos sezonu, padidėjo 3–4 kartus. Tai esą lėmė artėjantis vasaros sezonas bei užsakymų iš užsienio šalių apimties augimas. Nemažus alaus kiekius užsako danai, švedai, norvegai bei lenkai. Į pastarąją rinką iškeliauja ypač daug kvietinio bei tamsaus alaus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min