Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 15d. 13:56

Alytaus sporto ir rekreacijos skyriaus vedėjas – policijos ir savivaldybės vadovų akiratyje

Adomas Andriušaitis
Dzukijainfo.lt nuotr. / Adomas Andriušaitis

Dėl Alytaus miesto savivaldybės Sporto ir rekreacijos skyriaus vedėjo Adomo Andrušaičio, kuris galimai būdamas neblaivus apsilankė Sporto rūmuose – savivaldybėje ir policijoje vyksta tyrimai.

Rugsėjo 4 dieną  į Alytaus sporto ir rekreacijos centrą (SRC) užsuko galimai neblaivus A. Andriušaitis. Kalbėdamas su krepšinio komandos vadovu Povilu Tamulynu jam grasino, tad šis iškvietė pareigūnus. Nuvežtas į policijos komisariatą skyriaus vedėjas A. Andrušaitis atsisakė pasitikrinti blaivumą.

„Pradėta administracinė teisena dėl policijos pareigūnų teisėtų reikalavimų nevykdymo minėtam vyriškiui užtraukia baudą arba areštą iki 30 parų. Administracinė teisena dėl grasinimų nėra pradėta, mat nėra pagrindo manyti, kad grasinimai bus įvykdyti“, – komentavo policijos atstovė Kristina Janulevičienė.

Nors A. Andrušaitis galimai neblaivus sporto ir rekreacijos centre pasirodė atostogų metu, tačiau jis yra valstybės tarnautojas. Todėl Administracijos direktorius Vytautas Jastremskas sudarė tyrimo komisiją, kuri siūlys, kokią nuobaudą skirti.

„Į šią situaciją, žinoma, sureagavau neigiamai. Sudaryta komisija, kuri tirs jo veiksmus ir siūlys – ar darbuotoją paskatinti, ar nubausti. Žinoma, bus antras variantas“, – komentavo Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius V. Jastremskas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu
Ypatingos

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

00:40
04:50
00:19

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min