Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gegužės 13d. 10:27

Andrius Kubilius apie socialdemokratus, kurie vilkina Viktoro Uspaskicho neliečiamybės atėmimą: pigiai parsiduodate

Viktoras Uspaskichas teisme
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Viktoras Uspaskichas teisme

Seimas antradienį nesvarstys nutarimo projekto, kuriuo laikinoji komisija, kuri sprendžia dėl Darbo partijos įkūrėjo Viktoro Uspaskicho teisinės neliečiamybės, būtų įpareigota darbą baigti iki penktadienio. „Darbiečių“ dvasinio vadovo neliečiamybės klausimas Seime vilkinamas ištisus mėnesius.

Seimas antradienį turėjo pratęsti „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijos seniūno Petro Gražulio vadovaujamos komisijos darbą. P.Gražulis anksčiau yra sakęs, kad komisijai turėtų būti leista dirbti dar ilgiau, nes ji nespės susirinkti dėl rinkimų į Europos Parlamentą.

V.Uspaskicho teisinės neliečiamybės klausimas yra vilkinamas mėnesių mėnesiais.

Socialdemokratų pritarimas rodo, kokią kainą socialdemokratai nori mokėti už paramą Zigmantui Balčyčiui. Pigiai parsiduodate, – sakė A.Kubilius.

Pradžioje Seimo pirmininkė, ištikima V.Uspaskicho bendražybė Loreta Graužinienė rasdavo priežasčių neįtraukti šio klausimo į darbotvarkę. Galiausiai sukūrus komisiją estafetę iš L.Graužinienės perėmė P.Gražulis.

Jis ir kiti laikinojoje komisijoje dirbantys valdantieji nusprendė kreiptis į eilę institucijų su įvairiais prašymais, tiesiogiai nesusijusiais su sprendžiamu klausimu.

Antradienį opozicijos lyderis Andrius Kubilius pasipiktino, kad nutarimo projektą iš darbotvarkės išbraukė seiūnų sueiga: „Socialdemokratų pritarimas rodo, kokią kainą socialdemokratai nori mokėti už paramą Zigmantui Balčyčiui. Pigiai parsiduodate“.

Jam antrino ir Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis, sakydamas, kad rinkiminiai žaidimai socialdemokratams garbės nedaro.

Darbo partijos įkūrėjui gresia baudžiamoji atsakomybė už teismo įžeidimą.

Pernai liepą grįžęs iš užsienio jis, kalbėdamas apie Vilnius apygardos teismo sprendimą Darbo partijos juodosios buhalterijos byloje,  oro uoste 15min.lt žurnalistei pareiškė: „Tiesiai šviesiai kalbu – jie yra nusikaltėliai priimdami tokius sprendimus. Tegu jie mane apskundžia. Jie pabijos, jie bailiai, jie nesavarankiški“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min