Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ant Kauno rotušės nelegali reklama neužsibuvo

Savaitgalį ant rotušės pakabinta reklama su niekuo nebuvo suderinta.
Aliaus Koroliovo nuotr. / Savaitgalį ant rotušės pakabinta reklama su niekuo nebuvo suderinta.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Kauno rotušėje įsikūręs fotografas Viktoras Vėberis, teikiantis fotografo ir kitas paslaugas jaunavedžiams, ant vieno svarbiausių miesto pastatų pakabino reklaminę lentelę. Rotušės sieną „papuošusioje“ iškaboje skelbiama apie naujas V.Vėberio įmonės paslaugas – suvenyrinių monetų kalimą.

„15min“ žurnalistams pradėjus domėtis lentelės atsiradimo aplinkybėmis, ji nedelsiant buvo nukabinta. Skubiai ją pašalinęs verslininkas išvengė baudos.

Su niekuo nederino

Visos reklaminės iškabos, taip pat ir jų vietos, turi būti suderintos su savivaldybe. Kadangi rotušė yra Senamiestyje, leidimą iškabai turi išduoti ir Kultūros paveldo departamentas. Jei to nepadaryta ar užfiksuoti kiti pažeidimai, tokia reklama laikoma nelegalia ir jos savininkui gresia bauda nuo 250 iki 1000 litų.

Sutikimą, kad ant rotušės būtų reklaminė V.Vėberio paslaugų iškaba, pirmiausia turėjo duoti Kauno miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos biuro vedėjas Kęstutis Ignatavičius. Šiuo metu atostogaujantis Kauno rotušės ceremonmeisteris tikino apie tai nieko negirdėjęs. Jį nustebino verslininko drąsa savo reklamą pakabinti ant rotušės.

„Gal ant kokio nors stulpo pasistatęs? Sakote ant pačios rotušės? To tikrai negali būti, o jei yra – nebus. Su rotuše monetų kalykla nieko bendro neturi. Reklamuojama privati veikla. Aš esu kategoriškai prieš tokius dalykus“, – sakė K.Ignatavičius.

„Gal ant kokio nors stulpo pasistatęs? Sakote ant pačios rotušės? To tikrai negali būti, o jei yra – nebus. Su rotuše monetų kalykla nieko bendro neturi. Reklamuojama privati veikla. Aš esu kategoriškai prieš tokius dalykus“, – sakė K.Ignatavičius

Taip pat nustebę buvo ir Kultūros paveldo apsaugos departamento Kauno skyriaus darbuotojai, Kauno miesto savivaldybės paveldosaugininkai, vyriausioji dizainerė, kalbininkai bei Licencijų ir leidimų skyriaus darbuotojai. Nė su vienu iš jų V.Vėberis iškabos turinio ir vietos nederino, nors tai turėjo padaryti.

„Ant šito pastato nieko panašaus negali būti!“ – tvirtino Kauno miesto įvaizdžio ir turizmo skyriaus vyriausioji specialistė, einanti vyriausiosios miesto dizainerės pareigas, Daiva Kalvaitytė. Pašnekovė pripažino, kad nelegalios reklamos Kaune – žiaurus galvos skausmas.

„Iš neseniai Senamiestyje patikrintų 56 reklamų, tik 4 buvo suderintos. Kitos – nelegalios“, – sakė valdininkė.

Darbuotojų savivalė

V.Vėberio teigimu, reklamą, be jo paties žinios, ant rotušės sienos, prie vieno iš įėjimų, pakabino jo darbuotojas.

„Manęs savaitgalį nebuvo Kaune. Matyt, vyrukai nusprendė pakabinti, nieko blogo negalvodami. Per Hanzos dienas ta iškaba taip pat buvo prie rotušės. Tik ne ant pastato“, – tikino verslininkas. Pažadėjęs pasirūpinti, kad netinkamoje vietoje atsiradusi paslaugų reklama būtų pašalinta, fotografas pažado laikėsi: vakar dieną lentelės ant istorinio statinio neliko.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min