Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 24d. 17:15

Antra diena su nauja valdžia Vilniaus savivaldybės darbuotojai baigėsi ligoninėje

Greitoji pagalba
Andriaus Vaitkevičiaus nuotr. / Greitoji pagalba

Penktadienį į Vilniaus savivaldybę lėkė greitosios pagalbos automobilis. Darbe blogai pasijuto administracijos direktorės Almos Vaitkunskienės referentė Nomeda Mackonienė. Savivaldybės opozicija sako, kad darbuotojos sveikata sušlubavo po tęstinių pokalbių su nauja valdžia, bet administracijos direktorė A.Vaitkunskienė tokias kalbas atmeta.

„Na ką, prasidėjo. Po pokalbio su naująja vadovybe vieną Vilniaus miesto savivaldybės vadovų padėjėjų išvežė greitoji pagalba...“, – socialiniame tinkle „Facebook“ penktadienio popietę parašė opozicinės Lietuvos liberalų sąjungos atstovas sostinės taryboje Miroslavas Monkevičius.

15min.lt jis patvirtino, kad M.Mackonienei kraujo spaudimas smarkiai pakilo, jo žiniomis, po tęstinių pokalbių su nauja miesto valdžia.

„Po tęstinio pokalbio su valdžia ji buvo išvežta su greitąja iš darbo vietos. Terorizavo, spaudė, rėkė, viskas netiko ir, kaip suprantu, taip ir atsitiko“, – 15min.lt sakė jis.

Pagyrė už gerą darbą

Tačiau Vilniaus savivaldybės administracijos direktorė A.Vaitkunskienė kategoriškai paneigė su darbuotoja elgusis nepagarbiai. Ji gyrė N.Mackonienę gerai dirbant ir ramino, kad atleidimu jai tikrai nebuvo grasinta.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Alma Vaitkunskienė
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Alma Vaitkunskienė

„Jokio atskiro pokalbio su darbuotoja nebuvo. Kaip ir kiekvieną rytą ji gavo pavedimus ir viskas. Aš visą dieną turėjau intensyvius susitikimus ir juose darbuotojos man pranešė, kad ji susirgo, buvo išvežta į ligoninę.

Jokio atskiro specialaus pokalbio, jokio pokalbio, kaip kažkas galėtų manyti, kad ją norima atleisti ir panašiai, tikrai nebuvo. Gera darbuotoja, viskas tvarkoje. Galiu pažadėti, kad ji liks dirbti“, – teigė A.Vaitkunskienė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min