Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 7d. 20:46

Merų rinkimai Neringoje: D.Jasaičiui pirštinę mes liberalas A.Bagdonas

Andrius Bagdonas
Asmeninio archyvo nuotr. / Andrius Bagdonas

Kandidatu į Neringos merus Lietuvos liberalų sąjūdžio Neringos skyrius pasirinko Andrių Bagdoną. Tai antras kandidatas į šį postą, kurio ketina siekti ir dabartinis Neringos meras, socialdemokratas Darius Jasaitis.

Sprendimą dėl A.Bagdono trečiadienio vakarą priėmė visuotinis narių susirinkimas, kuriame patvirtintas ir kandidatų į Neringos miesto tarybą sąrašas. Liberalų sąraše ne tik politikai, bet ir aktyvūs, vietos bendruomenėje vertinami nariai.

Ne pirmą kadenciją Neringos taryboje dirbantis A.Bagdonas šiuo metu yra vienintelis opozicijos atstovas. Praėjusiuose rinkimuose liberalai buvo pelnę dvi vietas taryboje, dar dvi užėmė Lietuvos laisvės sąjungos nariai, likusias dešimt – socialdemokratai.

„Kadencijos pabaigoje likau vienintelis atstovas opozicijoje. Nebijau būti vienas su savo nuomone, tikrai nebijau ir kandidatuoti. Kandidatuoju ne tam, kad vesčiau sąrašą, kandidatuoju, kad pokyčiai būtų įgyvendinami. Nesinori, kad tiek neringiškiai, tiek miesto svečiai badytų į ne vieną nesutvarkytą objektą. Jei vadiname Neringą Lietuvos, o gal Europos perlu, norisi, kad visa Neringa būtų sutvarkyta, ne tik žodžiais, bet ir realiai atliktais darbais. Norisi ir daugiau demokratijos“, – 15min sakė liberalų kandidatas į merus A.Bagdonas.

Politikas viliasi, jog partija Neringoje sėkmingai sudalyvaus rinkimuose ir komanda laimės ne vieną mandatą.

Anot A.Bagdono, Neringai būtini pokyčiai. Infrastruktūra čia – beviltiškai sensta, ja naudotis sudėtinga ne tik daugumą Neringos gyventojų išlaikantiems svečiams, bet ir čia visus metus gyvenantiems.

„Augant kainoms, pamažu kyla net ir ištikimiausių Neringos lankytojų nusivylimas nepakankama paslaugų kokybe. Galiausiai, dešimtmečius nesprendžiama ir sezoniškumo problema, o vieno gražiausių Lietuvos kampelių centre stūkso pastatai vaiduokliai. Todėl Neringai kyla grėsmė netrukus tapti didžiausiu muziejumi po atviru dangumi Europoje“, – sako A.Bagdonas, kandidatas į Neringos merus.

A.Bagdonas priduria, jog vien mylėti Neringą – negana, būtina veikti. Stebint kitų Lietuvos ir kaimyninių šalių kurortų plėtrą, Neringos iššūkiai bado akis kiekvienam, tik ne pašonėje dirbantiems politikams. Todėl, kaip tikina, jis ateina su aiškia vizija, kaip Neringą išlaisvinti iš ją varginančio „muziejinio“ sąstingio.“

Neringiškio įsitikinimu, per pastaruosius ketverius metus čia mažai kas tepasikeitė, o miesto problemos pateisinamos kaltinant institucijas – Saugomų teritorijų tarnybą ir Kuršių nerijos nacionalinį parką.

A.Bagdono įsitikinimu, privalu sėsti prie bendro derybų stalo ir derybų keliu ieškoti Neringos atsinaujinimui ir plėtrai būtinų sprendimų. Valstybės institucijoms, verslo ar politikų interesams sabotuojant Neringos plėtrą, neatmestinos ir administracinių bei teisinių priemonių galimybės.

Liberalų rinkiminį sąrašą viename gražiausių Lietuvos kurortų papildė tiek nauji veidai, tiek nemažai aktyvių vietos bendruomenės narių iki šiol nedalyvavusių politikoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

00:22
21:30
01:14

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min