Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Apsaugoti nuo „gėjų okupacijos“ pusantros valandos mels Dievą

Vyriška meilė
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Vyriška meilė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Valdžiai neuždraudus gegužės 8 dieną Vilniuje planuojamų homoseksualių asmenų eitynių, apsaugoti nuo „gėjų okupacijos“ katalikų atstovai mels Dievą. Kol šeštadienį homoseksualai žygiuos sostinės gatvėmis, Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partijos (LKDP) atstovai kvies visus jiems prijaučiančius žmones pusantros valandos melstis priešais Katedrą.

„Mažai tikime, kad Vyriausybė uždraus homoseksualų invaziją. Vieni jų bijo, o kiti yra papirkti. Todėl gegužės 8 dieną 10 valandą vilniečiai ir žmonės iš visos Lietuvos su šeimomis renkasi prie Vilniaus katedros ir pusantros valandos melsis už Lietuvos išgelbėjimą. Kalbėsime šventąjį rožinį, giedosime giesmes ir baigsime Lietuvos himnu“, – antradienį vykusioje spaudos konferencijoje sakė monsinjoras, LKDP garbės pirmininkas Alfonsas Svarinskas.

Anot monsinjoro, Lietuva vos prieš 20 metų atgavo nepriklausomybę, o homoseksualai, „pasivadinę gėjais linksmaisiais“, ruošiasi įsiveržti į Vilnių, iš naujo mus okupuoti ir vykdyti tautos genocidą“. „Pamatėme, kad daug ko nepadarėme. Ir vėl iš naujo priešai puola mus. Štai atsiranda kažkokia pasaulinė ypatingai nusikaltusi organizacija, kuri ateina į Lietuvą ir nori sugriauti krikščionišką šeimą, gyvenimo būdą, atmesti Šventą Raštą, Dekalogą ir viską, kas brangu Lietuvai“, – kalbėjo A. Svarinskas.

Priminęs apie sunkią lietuvių kovą prieš kryžiuočius, caristinę Rusiją ir bolševikų okupacijas, monsinjoras akcentavo, esą didžioji dalis eitynėse ketinančių dalyvauti homoseksualių asmenų yra užsieniečiai, „kaip ir bolševikai, skelbiantys, kad išardys prigimtinę ir krikščionišką šeimą ir lietuvišką gyvenimo būdą“. Anot kunigo, homoseksualūs asmenys reikalauja ne teisių, bet privilegijų ir esą siekia, kad Lietuva liktų tautinė mažuma.

„Bažnyčia, remdamasi Šv.Raštu, kuris homoseksualus laiko dideliu iškrypimu, visada skelbė, kad homoseksualūs veiksmai iš prigimties yra netvarkingi. Jie prieštarauja prigimtiniam įstatymui, iš lytinio akto atima gyvybės dovaną“, – sakė A.Svarinskas ir pridūrė laisvės kovotojų vardu pareiškiąs, kad „mes ginsimės, nebijodami jokių aukų, net ir gyvybės“.

Monsinjoras kartu su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nariu Kazimieru Uoka yra pateikęs prašymą eitynėms Gedimino prospektu nuo Katedros iki Seimo. Buvo prašoma leisti eitynėse dalyvauti tūkstančiui žmonių. K.Uoka BNS sakė, kad maldai prie Katedros ir Karaliaus Mindaugo leidimas neprašomas, nes esą Lietuvoje tai yra visuotinai pripažinta ir, parlamentaro manymu, „jokio derinimo nereikia“.

Kaltina pažeidus Konstituciją

Monsinjoras taip pat apgailestavo, kad nė viena iš valdžios institucijų neatsižvelgė į 22 tūkst. šalies piliečių, pasirašiusių prašymą uždrausti sostinėje vyksiančias homoseksualių asmenų eitynes. Pasak A.Svarinsko, 10 tūkst. parašų surinkta Kaune, 12 tūkst. – Vilniuje.

„Prašymus uždrausti homoseksualistų eitynes įteikėme prezidentei, Vyriausybei ir Seimui. Iš vienintelės Seimo vadovės šiandien gavome atsakymą, kad mūsų pareiškimas perduotas svarstyti Teisės ir teisėtvarkos komitetui“, – apgailestavimo, kad jaučiasi ignoruojami, neslėpė LKDP garbės pirmininkas.

Monsinjoro nuomone, ypač paradoksalu, kad Lietuvos policija „saugos gėjus nuo Lietuvos piliečių“. „Kai gėjai žygiuos, Lietuvos policija gins gėjus nuo lietuvių tautos ir nežinau, kuo tai baigsis, bet mes rinksimės, melsimės ir prašysime, kad Dievas mums padėtų“, – kalbėjo kunigas.

Savo ruožtu Pensininkų sąjūdžio lyderis Jonas Burdulis per spaudos konferenciją akcentavo, esą leisdama rengti masinį renginį, skirtą „amoraliam gyvensenos būdui propaguoti ir skatinti jaunimą ištvirkauti bei pasiduoti lytiniams iškrypimams“, šalies valdžia pažeidė Konstituciją.

„Konstitucijos 36 straipsnis nurodo, kad „teisė piliečiams rinktis gali būti ribojama, kai reikia apsaugoti žmonių sveikatą ar dorovę arba kitų asmenų teises ir laisves“. Gėjų manifestas nepalieka abejonių, jog homoseksualistai kėsinasi ir į viena, ir į kita“, – LKDP Vilniaus skyriaus poziciją citavo J.Burdulis.

Eitynės – išbandymas Lietuvai

Kaip 15min.lt jau skelbė prieš kurį laiką, stebėti gėjų eitynių į Vilnių gegužę atvyks iki 80 tarptautinės nevyriausybinės žmogaus teisių gynimo organizacijos „Amnesty International“ stebėtojų iš įvairių Europos valstybių. Šiame renginyje taip pat dalyvaus būrys iškilių užsienio svečių, tarp kurių – žinomi politikai, įžymūs sporto ir meno bei žiniasklaidos atstovai.

Eitynėse laukiama apie 300 dalyvių.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min