Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 7d. 14:41

Apsilankęs restorane vilnietis išgirdo: neįgalieji gali pavalgyti namuose

Restoranas prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ Atvirumo galia
Vitalij Ragoško nuotr. / Restoranas prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“

Fizinę negalią turintis vilnietis Vitalijus, apsilankęs prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“, liko nemaloniai nustebęs – panorus patekti į jame įsikūrusį restoraną esą leista suprasti, kad neįgaliesiems čia ne vieta.

„Paklausiau, kaip patekti į restoraną, davė nedviprasmiškai suprasti, kad neįgalieji gali pavalgyti ir namuose“, – feisbuke parašė Vitalijus, pridėdamas restorano nuotrauką, kuris įsikūręs prekybos ir laisvalaikio centro trečiame aukšte.

15min kreipėsi į prekybos ir laisvalaikio centrą „Panorama“. Rinkodaros vadovė Vilma Banienė teigė apgailestaujanti tiek prekybos centro, tiek restorano „Paslėpti receptai. Šviežių makaronų namai“ vardu.

„Atsiprašome dėl susidariusios situacijos. Nuolat rūpinamės, kad prekybos ir laisvalaikio centras „Panorama“ viešosios erdvės ir nuomininkų parduotuvės bei maitinimo įstaigos būtų patogiai prieinamos visiems mūsų lankytojams“– sakė PLC „Panorama“ rinkodaros vadovė V.Banienė.

Anot jos, restorano savininkai ją patikino, kad jau artimiausiu metu situaciją išspręs ir pritaikys savo aplinką specialiųjų poreikių turintiems lankytojams. Taip pat, kol bus užbaigti šie darbai, užtikrins, jog restorano personalas pagelbėtų visiems lankytojams patekti į jo patalpas.

Pastebėjote nepritaikytą vietą judėjimo negalią turintiems žmonėms? Praneškite apie ją, el. paštu atvirumogalia@15min.lt siųsdami nuotraukas ar vaizdo įrašus 15min.lt. Portale netrukus startuos projektas, kurio autoriai susisieks su tokios vietos savininku(-e) ir informuos apie problemą, pasiteiraus apie priežastis ir paklaus, kokių sprendimų bus imtasi. Po kiek laiko bus susisiekta dar kartą ir pasiteirauta, ar problema iš tiesų išspręsta. Skatinkime pokyčius kartu!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min