Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 lapkričio 12d. 06:59

Arūnas Valinskas: Mildažytė ir Stonkus – girti prie vairo, ir aš – prisidirbęs mulkis

Arūnas Valinskas Tik prenumeratoriams
Viktorijos Zonytės nuotr. / Arūnas Valinskas
Žilvinas Žvagulis, Deivydas Zvonkus, Romas Bubnelis, Regina Jokubauskaitė, Radžis, Audrius Giržadas, Vytautas Bruveris, Ramūnas Rudokas, Egidijus Dragūnas-SELAS... Būtų galima vardinti ir vardinti be galo. Tai – kaip užrašai ant kryžių tų, kurie amžiams išėjo iš mūsų gerbiamųjų ir mylimųjų tarpo, kadangi prarado meilę, pagarbą ir mūsų tikėjimą, nes sėdo prie vairo girti.

Neseniai prie „amžiams alkoholio išlydėtųjų“ prisijungė „bėdų turgaus“ prekeivė, be penkių minučių socialinių reikalų ministrė ir širdžių matrona Edita Mildažytė, taip pat dabartinis Lietuvos humoro „širdžių valetas“ Mantas Stonkus.

Kodėl net tikrai pinigų taksui turintys žmonės, žinantys, kad gali suknisti visą savo karjerą, sėda girti prie vairo, įkliuvę visais šventais prisiekia, kad tai tikrai buvo pirmasis kartas, nuoširdžiai atsiprašo ir atgailauja?

Šitie užrašai sudėlioti Jūsų nuolankaus tarno Arūno Valinsko, MMXVI viešpaties metais, kovo 28-ąją, antrąją šventų Velykų dieną pripūtusio 0,62 promilės, anapus buvusio, už tai atkentėjusio ir viską papasakoti panorusio.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai: 38

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

01:12
15:32
08:09

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min