Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aštuntokai padegė klasės draugės plaukus

Žirklės
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Laimė, mergaitei apdegė tik plaukų galiukai.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Kauno Šančių vidurinę mokyklą sukrėtė nekasdienis įvykis: per vidurį pamokos, klasėje esant ir mokytojai, paaugliai padegė priekyje sėdinčiai aštuntokei plaukus.

Nemalonaus įvykio liudininkai pasakojo, kad incidentas įvyko per vadinamąją nulinę lietuvių kalbos pamoką. Visoje klasėje pasklidus svilėsių kvapui pamoką vedanti mokytoja įtarė, jog kažkas iš moksleivių padegė suolo kampą. Tik vėliau pamatė, kad svyla ilgakasės mergaitės plaukai. Įtarimų šešėlis iš karto krito ant už jos sėdinčių moksleivių. Jaunuoliai neneigė „papokštavę“. Nukentėjusi mergaitė iš pradžių ketino apie incidentą niekam nepasakoti, tačiau kalbos greit pasklido visoje mokykloje. Sužinojęs apie įvykį mokyklos direktorius Romanas Jasulaitis piktu pokštu įtariamus moksleivius pasikvietė į savo kabinetą. Pasak mokyklos vadovo, jiems pareikšti griežti papeikimai. Iškviestam nukentėjusios aštuntokės tėvui direktorius patarė kreiptis į policiją.

„Mes mokykloje ir dėl rūkymo rašome pranešimus policijai. Aš jau sakiau, kad šį įvykį traktuoju kaip pasikėsinimą į žmogaus sveikatą ar net gyvybę. Reikia atsakomybės mokyti vaikus, nes kas juos to išmokys, kai sulauks 18-os? Prie to reikia pratinti nuo mažumės“, – savo nuomonę išsakė mokyklos vadovas.

Manoma, kad padegti mergaitės plaukus mokykloje ne vienus metus besimokantį aštuntoką įkalbėjo naujas klasės draugas. Negalutiniais duomenimis, būtent jis turėjo žiebtuvėlį. Šio vaikino elgesys – amžinas pedagogų galvos skausmas. Pasak direktoriaus, paauglio likimas dabar neaiškus. Yra minčių jį pervesti į Vaikų socializacijos centrą. Kitas iš „pokštavusių“ aštuntokų anksčiau prastu elgesiu mokykloje nepasižymėjo.

Kauno miesto policijos atstovės spaudai Ramunės Tarandės teigimu, policiją ketvirtadienį pasiekė pranešimas apie incidentą. „Šiuo metu renkami duomenys, ikiteisminis tyrimas dar nepradėtas. Visa medžiaga bus perduota nepilnamečių reikalų inspektoriams“, – sakė policijos atstovė.

Komentarai
Temos Mokykla
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min