Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 balandžio 19d. 09:34 , Atnaujinta: 2018 balandžio 19d. 10:41

Bronius Markauskas teigia, kad jo patarėjas Dalius Žilinskas pasitraukė, nes jam netiko alga

Dalius Žilinskas
ŽŪM nuotr. / Dalius Žilinskas
Atsistatydino žemės ūkio ministro Broniaus Markausko patarėjas Dalius Žilinskas. Tai 15min patvirtino žemės ūkio ministras Bronius Markauskas. Anot jo, patarėjas nusprendė, kad ministerijoje per mažai uždirba. Oficialiai ministerijos skelbiamais duomenimis, keturi ministro patarėjai pernai paskutinį metų ketvirtį vidutiniškai uždirbo po 2174 eurus „ant popieriaus“.

„Nieko, nė pusės žodelio 15min nebus. Sėkmės jūsų sunkiam darbe“, – ketvirtadienį ryte 15min palinkėjo įmonės „SP Consulting“ telefonu atsiliepęs D.Žilinskas. Ištaręs šią frazę jis padėjo ragelį.

B.Markauskas ketvirtadienį teigė, kad patarėjas, jo žodžiais, ne atsistatydino, o išėjo iš darbo savo noru.

„Aišku, labai liūdna, kad pagrindinė priežastis yra atlyginimo dydis, nes yra šeima didelė – keturi maži vaikai, gyvena šeima Klaipėdoje ir tikrai čia ne tik šio, bet ir visų patarėjų ir viceministrų yra didžiulė problema šiandien – atlyginimo dydis“, – sakė jis.

Oficialiai ministerijos skelbiamais duomenimis, keturi ministro patarėjai pernai paskutinį metų ketvirtį vidutiniškai uždirbo po 2174 eurus „ant popieriaus“. Naujesnių duomenų ministerija neskelbia.

Paklaustas, ar patarėjas pernai vasarą, dar prieš eidamas į pareigas, neįvertino, kiek uždirbs, B.Markauskas teigė to nežinantis.

„Kai mes kalbėjomės dėl galimybės dirbti, tikrai man reikėjo žmogaus, kuris moka dirbti su kaimo bendruomenėmis, su vietos veiklos grupėmis, o jo patirtis ten didelė. Jis irgi nekėlė labai didelių... Mes, aišku, dabar tikėjomės, kad atlikus ŽŪM reformą ir sumažinus žmonių skaičių galės tuos atlyginimus didinti ir būtina didinti“, – teigė ministras.

B.Markausko teigimu, tenka pripažinti, kad valstybės tarnyba tampa nekonkurencinga, o pritraukti stiprius žmones yra be galo sunku.

Žemės ūkio ministras nenorėjo sutikti, kad tai požymis, jog dėl skandalo pradėjo byrėti ministro komanda.

„Tikrai absoliučiai ne. Per tiek laiko kiek dirbam, tapome tikrai stipri komanda. Gerbiamas Dalius gyvena Klaipėdos rajone ir tikrai susitiksim, bendrausim“, – sakė jis.

15min žiniomis, D.Žilinskas nutarė grįžti į privatų verslą.

Iki tapdamas ministro patarėju D.Žilinskas buvo įmonės „SP Consulting“ akcininkas ir direktorius, kitos įmonės „DAG grupė“ vadovas.

Kaip 15min jau skelbė anksčiau, nuo verslo D.Žilinskas pernelyg nebuvo nutolęs ir dirbdamas ministerijoje.

Nors prieš prisijungdamas prie ministro komandos buvęs verslininkas D.Žilinskas verslą pardavė, tačiau į darbą ministerijoje važinėjo bendrovės automobiliu „Volvo S80“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

00:56
00:48
00:22

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min