Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gruodžio 8d. 15:19

Aukščiausiasis Teismas lankytojus pasitinka darbuotojų šypsenomis ir naujomis uniformomis

Aukščiausiojo Teismo bendrosios raštinės darbuotojos
Aukščiausiojo Teismo bendrosios raštinės darbuotojos

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo raštinės vedėja Dianos Kavaliauskienė: „Pirmas lankytojų įspūdis labai svarbus.“

Nuo šio pirmadienio Lietuvos Aukščiausiojo Teismo lankytojus Bendrosios raštinės darbuotojos pasitinka ne tik malonia šypsena, bet ir nauja dalykine išvaizda. Pasak Bendrosios raštinės vedėjos Dianos Kavaliauskienės, lankytojus aptarnaujanti raštinė yra Teismo „veidas“, kuris palieka labai svarbų pirmąjį įspūdį. „Smagu, kad lankytojus  galime nudžiuginti ne tik kokybiškomis paslaugomis, bet ir dalykiška ir tvarkinga apranga. Komplimentų gauname nuo pat ryto“, – džiaugiasi skyriaus vadovė.

LAT nuotr./Aukščiausiojo Teismo bendrosios raštinės darbuotojos
LAT nuotr./Aukščiausiojo Teismo bendrosios raštinės darbuotojos

„Be abejonės, vienoda apranga suteikia įstaigai dalykiškumo, o tvarkingai atrodantys valstybės tarnautojai sudaro kvalifikuoto, patikimo ir paslaugaus specialisto įvaizdį. Labai svarbu, kad Teismo klientams būtų suteikiamos kokybiškos paslaugos ir kompetentingai  atsakoma į visu iškilusius klausimus“, – teigia Lietuvos Aukščiausiojo Teismo kancleris Česlovas Atkočaitis.

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas kartu su kitais Lietuvos teismais dalyvauja „Teismų klientų aptarnavimo standartas“ projekte, kuris nustato pagrindinius reikalavimus kokybiškam asmenų aptarnavimui. Vienas jų – dalykinė darbuotojų apranga.

Daugiau informacijos apie Bendrosios raštinės veiklą, dokumentų priėmimą ir darbo valandas galite rasti Lietuvos Aukščiausiojo Teismo internetinėje svetainėje www.lat.lt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min