Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

A.Ūso uošvienė: nekenčiu valstybės, kurioje gyvename

TV laidos „Valanda su Rūta“ akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Pasak verslininko A.Ūso uošvienės, jo gyvenimas buvo virtęs nuolatine įtampa. Nuotraukoje - A.Ūsas (dešinėje) TV laidoje „Valanda su Rūta“.
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienį neaiškiomis aplinkybėmis mirusio 35-erių verslininko Andriaus Ūso uošvienė Bena Latakaitė šiuo metu su dukra ruošiasi vykti į Alytaus rajoną, Eigirdonių kaimą. Pasak moters, būtent čia, pas draugus, turinčius sodybą, nuo penktadienio viešėjo A.Ūsas.

Gyvybės ženklų nerodantį verslininko kūną vietos gyventojai rado sekmadienį pavakarę. Šalia jo buvo keturratis motociklas, kurį, LTV Naujienų tarnybos duomenimis, A.Ūsas buvo įsigijęs vos prieš kelias dienas.

15min.lt žuvusio kauniečio žmonos motina B.Latakaitė sakė dar sunkiai galinti patikėti tuo, kas įvyko. Šiomis dienomis moteris turėjo vykti į užsienį aplankyti svečioje šalyje gyvenančios kitos savo dukros ir neseniai gimusios jos atžalos. Tačiau iš anksto suplanuotą kelionę teko atidėti dėl įvykusios tragedijos.

„Dabar važiuoju pas dukrą. Abi važiuosime į Alytaus rajoną. Ten liko jo (A.Ūso – aut. past.) mašina, raktai nuo namų – dukra net negali įeiti į juos“, – sunkiai rinkdama žodžius 15min.lt sakė B.Latakaitė. Moteris patvirtino, kad Alytaus rajone, Eigirdonių kaime, jos žentas ilsėjosi pas draugus. Į šią sodybą vyriškis, pasak artimųjų, nuvyko, nes norėjo pailsėti nuo siaubingos įtampos.

„Pagalvokite, su kokia įtampa visus 8 mėnesius jis gyveno! Esu mačiusi jį visokį: būdavo ir įsitempęs, ir abejingas viskam aplinkui. Būdavo, kad sėda į mašiną ir lekia kur nors. Jo gyvenimas buvo baisus“, – tiesiai į klausimą apie galimą nelaimės priežastį neatsakė A.Ūso uošvienė.

Sunkiai tramdydama emocijas B.Latakaitė prisiminė, kad iki vadinamosios Kauno pedofilijos bylos, kurioje vieninteliu įtariamuoju buvo tapęs žentas, A.Ūsą pažinoję žmonės negailėjo jam pagyrų: „Šitoks geras žmogus, tiek gero padaręs... O dabar šitaip... Nekenčiu valstybės, kurioje gyvenu, kurioje mes gyvename.“

Priminsime, kad kaunietis Drąsius Kedys verslininką A.Ūsą ir dar du asmenis kaltino seksualiai išnaudojus jo ir Laimutės Stankūnaitės mažametę dukrą. Panevėžio miesto apylinkės teismui nagrinėti patikėtoje byloje vienintelis įtariamasis buvo A.Ūsas. Tačiau gegužę turėję pradėti bylos nagrinėjimą iš esmės teisėjai posėdį nukėlė į birželį, nes pirmame teismo posėdyje dėl ligos negalėjo dalyvauti A.Ūso gynėja advokatė Loreta Kraujutaitienė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min