Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

B.Vėsaitė siekia uždrausti šokantį ir dainuojantį Seimą

Inga Valinskienė ir Arūnas Valinskas
LNK nuotr. / Inga Valinskienė ir Arūnas Valinskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Seimo narė socialdemokratė Birutė Vėsaitė siūlo drausti parlamentarams dalyvauti pramoginiuose televizijos projektuose

Trečiadienį parlamentarė užregistravo Seimo statuto pataisą, kuria papildomas punktas apie Seimo nario pareigų derinimą - esą Seimo nariams neturi būti leidžiama dalyvauti tęstinėse pramoginėse laidose. Pasak jos siūlomų pakeitimų, parlamentarai galėtų dalyvauti tik pokalbių ir diskusijų laidose.

B.Vėsaitė aiškinamajame rašte teigia, kad "Parlamentarų dalyvavimas įvairiuose šokių projektuose ar TV laidų vedimas nei jiems, nei visam parlamentui solidumo neprideda", todėl "reikėtų  skirti ribą tarp darbo valstybei, jos piliečiams ir pramogų".

Pasak jos, priėmus siūlomą pataisą, bus panaikinta šiuo metu egzistuojanti situacija, kuomet Seimo nariai dalyvaujantys žiniasklaidos pramoginėse laidose ar kituose TV šou projektuose daro sau didžiulę savireklamą.

Seimo Etikos ir procedūrų komisijai ne kartą teko nagrinėti tautos išrinktųjų sutartis su televizijos stotimis, bet galutinio sprendimo, ar tokios sutartys gali būti traktuojamas kaip darbo santykiai, taip ir nepriėmė.

Iš pramogų pasaulio į politiką atėję Arūnas ir Ingrida Valinskai šį sezoną dalyvauja LNK televizijos laidose; Keletas parlamentarų yra dalyvavę dainų ir šokių projektuose.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min