Dabar populiaru
Publikuota: 2010 lapkričio 17d. 12:45

B.Vėsaitė siekia uždrausti šokantį ir dainuojantį Seimą

Inga Valinskienė ir Arūnas Valinskas
LNK nuotr. / Inga Valinskienė ir Arūnas Valinskas

Seimo narė socialdemokratė Birutė Vėsaitė siūlo drausti parlamentarams dalyvauti pramoginiuose televizijos projektuose

Trečiadienį parlamentarė užregistravo Seimo statuto pataisą, kuria papildomas punktas apie Seimo nario pareigų derinimą - esą Seimo nariams neturi būti leidžiama dalyvauti tęstinėse pramoginėse laidose. Pasak jos siūlomų pakeitimų, parlamentarai galėtų dalyvauti tik pokalbių ir diskusijų laidose.

B.Vėsaitė aiškinamajame rašte teigia, kad "Parlamentarų dalyvavimas įvairiuose šokių projektuose ar TV laidų vedimas nei jiems, nei visam parlamentui solidumo neprideda", todėl "reikėtų  skirti ribą tarp darbo valstybei, jos piliečiams ir pramogų".

Pasak jos, priėmus siūlomą pataisą, bus panaikinta šiuo metu egzistuojanti situacija, kuomet Seimo nariai dalyvaujantys žiniasklaidos pramoginėse laidose ar kituose TV šou projektuose daro sau didžiulę savireklamą.

Seimo Etikos ir procedūrų komisijai ne kartą teko nagrinėti tautos išrinktųjų sutartis su televizijos stotimis, bet galutinio sprendimo, ar tokios sutartys gali būti traktuojamas kaip darbo santykiai, taip ir nepriėmė.

Iš pramogų pasaulio į politiką atėję Arūnas ir Ingrida Valinskai šį sezoną dalyvauja LNK televizijos laidose; Keletas parlamentarų yra dalyvavę dainų ir šokių projektuose.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min