Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 17d. 14:30

„Baltic Pride“ dalyviai gali būti sutikti tūkstančių priešininkų, įspėja danai, todėl renka pinigus tolerancijai Lietuvoje paskatinti

„Amnesty Denmark“ plakatas „Baltic Pride“ eitynėms paremti
„Amnesty Denmark“ plakatas „Baltic Pride“ eitynėms paremti

Likus kiek daugiau nei mėnesiui iki Vilniuje planuojamų homoseksualų eitynių „Baltic Pride“, danai suskubo rinkti pinigus joms paremti.

Šios iniciatyvos ėmėsi žmogaus teises ginančios tarptautinės organizacijos „Amnesty International“ Danijos padalinys. Aktyvistai nusprendė surinkti pinigų plakatams, kurie būtų skirti eitynėms palaikyti ir pasirodytų Vilniaus gatvėse.

„Amnesty International“ plakatas už žmogaus teises
„Amnesty International“ plakatas už žmogaus teises

„Nusiųskite Vilniui meilės“, – skelbiama plakate, kuris prieš kelias dienas pasirodė „Amnesty Denmark“ puslapyje socialiniame tinkle „Facebook“.

Plakate žmonės raginami nusiųsti trumpąją žinutę telefonu ir paaukoti 20 kronų (9,23 lito) ir taip paremti informacijos kampaniją prieš homofobiją. Visi paaukoti pinigai, žadama, bus skirti plakatams, kuriuos norima pakabinti Vilniaus gatvėse artėjant eitynėms.

Liepos 27-ąją Lietuvoje vyks „Baltic Pride“. Yra grėsmė, kad eitynių dalyviai bus sutikti tūkstančių ekstremistiškai nusiteikusių priešininkų demonstracijos, – rašoma „Facebook“. – Mums reikia jūsų pagalbos, kad prieš eitynes skelbtume žinią apie toleranciją ir žmogaus teises!“

Greta plakato pasirodė ne tik pora eitynių organizatorių padėkų už paramą, bet ir pikta vieno interneto lankytojo replika.

„Jei tai priklausytų nuo manęs, Lietuva nebūtų Europos Sąjungos narė gal dar 10-15 metų, kol netaptų labiau civilizuota“, – brūkštelėjo vienas danas.

VIDEO: „Baltic Pride“ klipas I
VIDEO: „Baltic Pride“ klipas II
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min