Dabar populiaru
Publikuota: 2017 vasario 28d. 10:53

Bendrovės „Belor“ atstovai: V.Kučinskas meluoja

Vidmantas Kučinskas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Vidmantas Kučinskas

Koncerno „Arvi“ valdytojas Vidmantas Kučinskas prieš savaitę pareiškė, kad jam pateiktos bendrovių turtinės pretenzijos yra nepagrįstos. Daugiau nei 13 mln. eurų V.Kučinsko ir jo įmonių turto areštuota „Belor“ įmonių grupės prašymu.

Surengtoje spaudos konferencijoje buvo teigiama, kad „Įmonė „Belor“ turi daugiau nei 30 mln. eurų ieškinių dėl vadybininkų papirkinėjimo. Su ja nutraukėme visus santykius. Jiems buvo paduotas 4,7 mln. eurų ieškinys. Į tai atsakė „Belor“ ir teismas spręs. Tai Aleksandro Šiškino vadovaujama rusiška bendrovė. Turime konfliktus su trimis Rusijos įmonėmis, nes „Arvi“ nusprendė atsikratyti šiukšlių“.

Advokatės Simonos Drukteinienės 15min atsiųstame laiške teigiama, kad „Belor“ įmonių grupė priklauso ir yra valdoma Vokietijoje įsteigtos ir veikiančios bendrovės „Belor Eurofert GmbH“, kurios vienintelis galutinis akcininkas yra Vokietijos pilietis Raineris Krausas.

„Bet kokios „Belor“ sąsajos su Rusijos kapitalu yra nepagrįstos. Taip pat pareiškiame, kad nei viena „Belor“ grupei priklausanti įmonė neturi jokių ieškinių dėl vadybininkų ar kitų asmenų papirkinėjimo.

V.Kučinsko paskelbtą informaciją „Belor“ vertina kaip neatitinkančią tikrovės ir pažeidžiančią įmonės (įmonių grupės) dalykinę reputaciją. „Belor“ išsiuntė reikalavimą p. Kučinskui išplatinti paskleistos tikrovės neatitinkančios bei juridinio asmens dalykinę reputaciją pažeidžiančios informacijos paneigimo. V.Kučinskui atsisakius paskleisti paneigimą, „Belor“ imsis teisinių priemonių“, – teigė advokatė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min